Bądź na fali - TR-BEAUTY | terapia falami radiowymi - BTL

Bądź na fali – TR-BEAUTY

10.05.2021

Terapia falami radiowymi (RF) to niechirurgiczna metoda napinania i ujędrniania skóry. Przyda się każdej z nas, szczególnie jeśli 30 urodziny już za nami, żyjemy w stresie i pośpiechu albo byłyśmy w ciąży. To bezpieczna i bezbolesna terapia, podkręcająca jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. Ale jej efekty zaskakują bardzo pozytywnie.

Sekret tego zabiegu tkwi w wykorzystaniu fal energii do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry (inaczej skóry właściwej). To ciepło działa stymulująco na produkcję naturalnego kolagenu (substancja, która tworzy podporę dla skóry i zapewnia jej jędrność i elastyczność). Wraz z wiekiem komórki wytwarzają coraz mniej kolagenu, a to prowadzi do wiotczenia, powstawania zmarszczek i bruzd. Terapia RF jest już doskonale przebadana – oficjalnie w służbie medycyny estetycznej działa od 2001 roku.

Uwolnić energię

Fale RF ogrzewają głęboką warstwę skóry do temperatury powyżej 46 ° C, powodując, że organizm pod wpływem szoku cieplnego uwalnia białka stymulujące tworzenie nowych włókien kolagenowych. Fale RF są formą promieniowania czyli uwolnieniem energii w postaci fal elektromagnetycznych. Zarówno fale radiowe, WiFi i mikrofale – wszystko to rodzaje fal RF. Podstawowe korzyści stosowania tej terapii to: ujędrnienie skóry i pozbycie się zmarszczek. Jednak może ona także pomóc w walce z uszkodzeniami posłonecznymi, ponieważ promienie ultrafioletowe (UV) powodują rozpad i dezorganizację włókien kolagenowych w skórze a ten zabieg stymuluje kolagen do szybszej regeneracji. Kuracje falami radiowymi mogą być stosowane na różnych obszarach – na twarzy i szyi (do delikatnego liftingu, wymodelowania rysów, ujędrnienia skóry czy wygładzenia zmarszczek) ale też na ciele dla poprawienia elastyczności skóry, zminimalizowania blizn (także rozstępów), redukcji cellulitu , pelikanów, fałdek nad kolanami, ba – używa się ich także do hamowania wypadania włosów. Są więc niesamowicie uniwersalne. Precyzyjne, miejscowe działanie ciepła jest całkiem przyjemne a jedynym skutkiem ubocznym może być delikatne zaczerwienienie lub niewielki obrzęk skóry tuż po zabiegu. Twierdzenie, że aby być pięknym trzeba cierpieć – jest dziś już kompletnie nieaktualne!

Laserowe usuwanie przebarwień

BTL TR-BEAUTY – piękne falowanie

Jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń emitujących poprawiające urodę fale radiowe jest TR-BEAUTY. Zabieg nim wykonywany daje spektakularne efekty ale jednocześnie jest jedynym z najlepiej przebadanych na rynku. TR-BEAUTY działa na kilku poziomach. Pierwszy to subtermalna aktywacja – oznaczająca lepszy metabolizm już na poziomie komórkowym. Zabieg TR-BEAUTY stymuluje już przy niższych temperaturach, gdy nie odczuwamy jeszcze nawet ciepła. Dzieje się tak, dzięki zastosowaniu prądu wysokiej częstotliwości. Przy niskich częstotliwościach błona komórkowa działa jak izolator, dopiero częstotliwość powyżej 100kHz powoduje, że staje się ona przepuszczalna. TR-BEAUTY wykorzystuje wysoką częstotliwość w zakresie 480-520 kHz, co znacznie zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, a tym samym poprawia dotlenie i odżywienie komórek skóry oraz usuwanie toksyn. Jednocześnie usprawnia metabolizm komórkowy. Drugi benefit to poprawa mikrocyrkulacji a to oznacza lepszą pracę organizmu oraz wygląd skóry. Wywoływany przez falę radiową efekt termiczny na poziomie lekkiego i średniego podgrzania tkanek dalej działa biostymulująco, a dodatkowo zwiększa ukrwienie. Odczuwamy przyjemne, relaksujące ciepło. Dzięki rozszerzeniu naczyń i lepszemu krążeniu krwi komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Poprawa mikrocyrkulacji dotyczy także naszego układu limfatycznego, który sprawniej usuwa toksyny i złogi tłuszczu. Tak! Radiofrekwencja to idealny zabieg dla osób, które mają skłonności do ciężkich nóg i puchnięcia. Natychmiast poprawia się koloryt skóry, jej nawilżenie i gładkość. Efekt termiczny redukuje napięcie mięśniowe i relaksuje. Na tym etapie pojawia się także niezwykle przyjemny efekt przeciwbólowy i odprężający. I wreszcie trzeci etap działania urządzenia TR-BEAUTY czyli przyspieszona naprawa uszkodzeń i odmładzanie.
W najwyższych temperaturach (na poziomie 50-55 stopni Celsjusza wewnątrz tkanek) na skórze odczuwamy intensywne ciepło, ale bez uczucia dyskomfortu – wtedy właśnie rozpoczyna się dodatkowo proces regeneracji. Włókna kolagenu istniejące w skórze właściwej oraz w tkance podskórnej, obkurczają się i pogrubiają, a skóra zauważalnie napina się i wygładza. Rozbijane są zwłóknienia tworzące cellulit, blizny czy rozstępy, na ich miejscu wytwarzają się nowe tkanki. Radiofrekwencja pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny, komórek macierzystych i kwasu hialuronowego. I najlepsze na koniec: ta autoregeneracja pogłębia się jeszcze przez kilka miesięcy po zabiegu! Z dnia na dzień zwiększa się gęstość skóry, jej jędrność i elastyczność.

BTL TR-BEAUTY

Przyjemność po naszej stronie

TR-BEAUTY to nieinwazyjny zabieg, który za pomocą najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej głęboko regeneruje skórę właściwą i tkankę podskórną bez uszkodzenia zewnętrznej jej warstwy. Fala radiowa wysokiej częstotliwości wydobywa maksimum możliwości regeneracyjnych z Twojego ciała, przy czym zabieg jest tak odprężający i odstresowujący, że odczuwasz wewnętrzny spokój, relaks i dobre samopoczucie. To przełomowa technologia – odmładzanie i regeneracja skóry w stylu wellness, czyli metoda upiększania propagowana w XXI wieku jako najzdrowsza i najbardziej pożądana. Bardzo przyjemny kierunek prawda?

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl