Kobiety mogą więcej - BTL

Kobiety mogą więcej

17.05.2021

Nasze zdrowie jest najważniejsze. To fizyczne, psychiczne i seksualne. Pomimo tego, że mamy XXI wiek, ten ostatni obszar wciąż bywa traktowany jak temat tabu. Jednak w ostatnich latach zauważalna jest zmiana – zarówno w podejściu do zabiegów i terapii ginekologii estetycznej jak i w ofercie różnych „kobiecych” produktów na rynku. Marki tworzą produkty bezpieczne, czyste i skuteczne, z formułami skomponowanymi właśnie z myślą o potrzebach kobiet. Podobnie jest z technologiami i urządzeniami pozwalającymi szybko i nieinwazyjnie likwidować różne kobiece dolegliwości. W pewnym sensie jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji seksualnej. Otwarcie mówimy dziś o tym, że kobiety uprawiają seks, lubią dające przyjemność zabawki, przechodząc menopauzę lub zachodząc w ciążę przeżywają hormonalne katusze, albo zamiast przyjemności – odczuwają ból podczas stosunku. Lubrykanty, wibratory, adaptogeny i innowacyjne technologie – tak! To wszystko jest dla nas i nie wahajmy się tego użyć!

Problem? Żaden problem!

Po urodzeniu dziecka lub wraz z upływem lat kobiety często miewają problem z rozluźnieniem pochwy i osłabieniem doznań intymnych, bolesnością podczas stosunków, czy nieprzyjemną suchością. Towarzyszą temu nawracające podrażnienia i zapalenia zarówno pochwy jaki cewki i pęcherza moczowego a nawet wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zmienia się też wygląd warg sromowych i już nawet to może być powodem do dyskomfortu lub wstydu. Warto podkreślić, że to są bardzo częste problemy i nie ma żadnego powodu do ukrywania ich czy cierpienia z ich powodu. Dzięki urządzeniu BTL EXILIS ULTRA 360 i procedurze Ultra Femme 360™ można się pozbyć tych dolegliwości już zaledwie w kilkanaście minut. To najszybsza procedura nieinwazyjnego leczenia miejsc intymnych za pomocą radiofrekwencji. 8-minutowy lifting pochwy poprawia zdrowie i zwiększa satysfakcję seksualną kobiet – bez bólu i rekonwalescencji. Poprawa wyglądu zewnętrznej części kobiecego układu płciowego zajmuje około 20 minut – w tym czasie fale radiowe ujędrniają przedsionek waginy, wargi sromowe większe, krocze i wzgórek łonowy. Już jeden zabieg Ultra Femme 360™ daje poprawę życia intymnego kobiet ale dla pełnych efektów zaleca się 3 zabiegi w tygodniowych odstępach.

Hydradermabrazja

Ultra Femme 360™ – jak to działa

Ten niezwykły zabieg wykorzystuje najnowocześniejsze technologie dzięki czemu jest skuteczny a jednocześnie zupełnie nieinwazyjny. Nie wymaga rekonwalescencji i nie boli. Jakie innowacje w nim zastosowano? Po pierwsze: Ultra Femme 360™ używa radiofrekwencji (RF). Podnosząc temperaturę leczonej tkanki do 40-45 stopni Celsjusza, wywołuje się natychmiastowe kurczenie się zwiotczałych i poluzowanych włókien kolagenowych, z których zbudowane są ściany pochwy. Przywraca to im prawidłową rozciągliwość i kurczliwość. Radiofrekwencja już w trakcie zabiegu  natychmiastowo skręca poluzowane włókna podporowe. Lekki stan zapalny, wywołany przez podgrzanie tkanek powyżej 40 stopni Celsjusza, pobudza też organizm do produkcji nowego kolagenu i elastyny. W ciągu kilku miesięcy po zabiegu tkanki budujące narządy płciowe kobiety zagęszczają się, wzrasta ich jędrność i elastyczność. Co to oznacza? Między innymi to, że seks jest coraz przyjemniejszy! Uważa się również, że fale radiowe aktywują wytwarzanie prekursora sterydów płciowych (DHEA), który wspiera produkcję estrogenów w komórkach sromu i pochwy, co odgrywa dużą rolę w naturalnej regeneracji tkanek w miejscach intymnych. Kolejna, przełomowa technologia wykorzystana w tym urządzeniu to ultradźwięki. BTL EXILIS Ultra 360 łączy RF z ultradźwiękami, które znacząco zwiększają penetrację fal radiowych i umożliwiają dotarcie energii do głębokich warstw. Urządzenie BTL EXILIS Ultra 360 emituje też energię w obrębie 360° wewnątrz pochwy. Dzięki temu większa ilość energii dociera do tkanki docelowej. Technologia 360° umożliwia także szybkie podniesienie temperatury do terapeutycznego poziomu, powyżej 40 stopni Celsjusza. Pozwala to na równomierne działanie zabiegu na całym obszarze zabiegowym. Energy Flow Control (EFC™) to kolejna ciekawa technologia, która zapewnia równomierne ogrzanie docelowej tkanki. Wszelkie “skoki” w dostarczaniu energii są automatycznie eliminowane, jej przepływ jest stale monitorowany. To praktycznie eliminuje ryzyko poparzeń i umożliwia szybkie stosowanie wyższych mocy (krótszy czas leczenia). Obkurczenie skóry krocza oraz śluzówki przedsionka pochwy – daje rezultat „zamknięcie” wejścia pochwy i fenomenalnie obniża ryzyko infekcji intymnych. Seksualne zdrowie to bardzo ważna część życia kobiety. Zadbajmy o nie mądrze i na miarę XXI wieku – korzystając z nowoczesnych technologii i przełomowych formuł przygotowanych specjalnie dla piękniejszej płci.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl