Piękno ma nowy wymiar - BTL

Piękno ma nowy wymiar

16.03.2021

Lifting laserowy to jeden z największych hitów medycyny estetycznej. Wykonany urządzeniami FOTONA jest nowoczesną alternatywną dla zabiegów z użyciem skalpela czy wypełniaczy. Terapia jest kompleksowa i uniwersalna – rozwiązuje problemy starzejącej się skóry i poprawia urodę nie zmieniając jednak rysów twarzy. Bo naturalne piękno jest najbardziej atrakcyjne!

Terapie laserowe ewoluują w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego, ponieważ oczekiwania wobec nich są coraz mocniej wyśrubowane. Mają nie tylko naprawiać, odmładzać i leczyć ale równocześnie być bezpieczne, mało agresywne, dawać całkowicie naturalne efekty. Jest jeszcze jedno: w dzisiejszych czasach długa rekonwalescencja po zabiegu nie uśmiecha się nikomu. Potrzebujemy zabiegów, które są skuteczne ale i nieinwazyjne. Niezwykła procedura liftingu FOTONA 4D, łączy w sobie cztery synergiczne techniki. Działa na różnych głębokościach skóry, niweluje rozmaite niedoskonałości oraz wpływa odmładzająco na skórę. Jednocześnie jest jedną z najbezpieczniejszych na rynku i na pewno: najbardziej przyjazną. Poznajcie bliżej ten ideał!

Jeszcze lepszy laser

FOTONA wykorzystuje połączenie laserów Er:YAG (erbowo-yagowego) Nd:YAG (neodymowo-yagowego). Co to daje w praktyce? Energia lasera Er:YAG jest pochłaniana w docelowym chromoforze skóry czyli w wodzie. Dzięki temu laser może działać z niespotykaną, mikromilimetrową precyzją i niewielkim przewodnictwem cieplnym. Ogranicza to wszelkie niepożądane efekty (przegrzanie, utrzymujący się rumień) i mocno skraca czas potrzebny do regeneracji. Z kolei laser Nd:YAG jest doskonałym uzupełnieniem ponieważ wiązka laserowa głęboko penetruje skórę, wywołując efekt termiczny powodujący przebudowę i odnowę ale bez uszkadzania samego naskórka.

Laserowe usuwanie przebarwień

Poczwórna korzyść

Fotona4D to laserowy lifting twarzy, realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. Wykorzystywanie synergii to jeden za najnowszych trendów medycyny estetycznej – udowodniono, że połączenie różnych technik jest dużo skuteczniejsze niż te same zabiegi wykonywane pojedynczo. Laserowy lifting FOTONA 4D pozwala uzyskać spektakularne efekty w postaci spłycenia lub likwidacji bruzd nosowo-wargowych, poprawy owalu twarzy (znikają chomiczki) oraz poprawy kolorytu i struktury skóry. To zabieg niezwykle uniwersalny również jeśli chodzi o wiek pacjenta, nadaje się zarówno dla 30. jak i 60. latków. Pierwsze efekty zauważalne są po upływie około miesiąca (4-6 tygodni) i są bardzo trwałe, utrzymują się przez rok a przy prawidłowej pielęgnacji nawet dłużej! Warto zaznaczyć i mocno podkreślić: zabieg Fotona 4D to całkowicie naturalne efekty odmłodzenia! To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy chcą pozostać sobą w najlepszym możliwym wydaniu – bez względu na upływ czasu.

EndoLifting® – bo liczy się wnętrze

Endolifting, to wewnętrzna terapia laserowa, która polega na stymulowaniu kurczenia się włókien kolagenowych w wyniku nagrzewania tkanek od strony jamy ustnej. Zainicjowane w ten sposób procesy neokolagenezy oraz remodelingu włókien kolagenowych, prowadzą do zagęszczenia struktury skóry właściwej. To jest prawdziwa (i w dodatku nieinwazyjna) rewolucja! Działanie lasera wpływa na wewnętrzne mięśnie w jamie ustnej, boczne mięśnie jarzmowe i górną oraz dolną część ust. Dzięki tej unikalnej terapii odmładzającej możliwa jest odbudowa kolagenu na całej grubości tkanek. Laserowy endolifting poprawia napięcie oraz elastyczność policzków, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, niweluje zmarszczki wokół ust oraz likwiduje linie marionetki. Następuje też widoczne zagęszczenie i ujędrnienie skóry twarzy. Efekty są więc niesamowite, bo skóra jest pięknie napięta a jednocześnie wygładzają się bruzdy i znikają zmarszczki. Bez podawania wypełniaczy, nici czy zastrzyków z botoksu.

FRAC3® – doskonałość w zasięgu ręki

Frac3® jest nieablacyjną, frakcyjną metodą laserową, która pomaga zlikwidować rozmaite niedoskonałości skóry znajdujące się na różnych jej głębokościach. Trójwymiarowe frakcjonowanie 3D wywołuje powstanie drobnych, punktowych uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą. Znajdują się one na różnych głębokościach skóry. Kuracja skupia się na miejscach defektów struktury skóry właściwej i naskórka. Miejsca te pozostają otoczone zdrową tkanką, dzięki czemu gojenie się jest szybkie. Nieablacyjna i samoindukcyjna terapia Frac3® jest niezwykle bezpieczna oraz daje spektakularne rezultaty. Przede wszystkim silnie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, poprzez miejscowe działanie termiczne na skórę właściwą, co w efekcie podnosi jędrność i elastyczność skóry. Znaczącej poprawie również ulega rozmiar zaskórników otwartych (obkurczają się też ujścia gruczołów łojowych), zniwelowane zostają blizny potrądzikowe, a także zauważalnie zmienia się struktura i barwa naskórka. Można śmiało powiedzieć, że to kuracja dodająca blasku! Ten program należy to pierwszych z nieablacyjnych technik intensywnego napinania skóry. Jest bardziej skuteczny niż procedury ablacyjne czy klasyczne frakcjonowanie skóry. Aby poprawić napięcie całego owalu twarzy i zlikwidować chomiczki oraz wiotkość skóry, w tej terapii wykonuje się kilkakrotne przejścia w okolicach mięśni jarzmowych po obu stronach twarzy oraz mięśnia szerokiego szyi. Cała twarz wygląda młodziej, jest bardziej wyrazista i pięknie wymodelowana – jednak rysy nie ulegają żadnym zmianom. Jesteśmy po prostu piękniejsi i młodsi!

Kobiety mogą więcej

PIANO® – bo jędrność skóry jest kluczowa

Trzecim etapem zabiegu FOTONA 4D, jest szybkie i bezpieczne podgrzanie skóry trybem PIANO®. W tej procedurze energia dostarczana jest aż do tkanki podskórnej przy użyciu bardzo długiego impulsu lasera. Stosuje się go najczęściej na policzki, brodę i czoło. Działanie terapii PIANO® polega na jednorodnym ogrzewaniu skóry właściwej ale bez wysokiego, początkowego wzrostu temperatury w naskórku. W efekcie umożliwia to bezbolesne wykonanie zabiegu. Na skutek dostatecznego zdeponowania ciepła w skórze właściwej, dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu i skrócenia istniejących włókien kolagenowych. To z kolei prowadzi do globalnego napięcia i ujędrnienia skóry twarzy. Naświetlanie skóry laserem neodymowo-yagowym wykonuje się tu do momentu uzyskania na powierzchni skóry temperatury około 40-42ºC. Dzięki nowatorskiemu systemowi monitoringu termicznego Matrix View™, wbudowanego w głowicę lasera, maksymalnie zwiększone zostaje bezpieczeństwo oraz precyzja wykonywanych zabiegów. Wszystko jest pod kontrolą, nie trzeba więc obawiać się powikłań czy efektów niepożądanych.

Superfacial™ – inaczej: superodświeżenie!

Ostatnim etapem procedury laserowego liftingu przy użyciu urządzeń FOTONA jest delikatny peeling laserem erbowo-yagowym. Jest to tak zwany „zminy peeling” ponieważ zabieg polega na odparowaniu wierzchnich warstw naskórka ale zupełnie bez wywołania efektu termicznego w skórze. To zabieg przyjemny, wręcz relaksujący. Peeling stanowi doskonałe wykończenie całego zabiegu, wyrównując strukturę i wpływając odświeżająco na wygląd skóry. Redukuje drobne zmarszczki, zmniejsza widoczność porów skórnych, rozjaśnia przebarwienia i przepięknie wyrównuje strukturę skóry. Często jest polecany osobom młodszym o zmęczonej i poszarzałej skórze jako samodzielna terapia. W czasach pandemii zyskał ogromną popularność ponieważ, większość z nas cierpi na przesuszenie i podrażnienie skóry, jesteśmy niedotlenieni i nieustannie zestresowani. Procedura Superfacial™ pomoże usunąć martwy naskórek, błyskawicznie zastymuluje skórę i globalnie poprawi jej kondycję!

FOTONA 4D – futurystyczne odmładzanie

Niesamowita koncepcja połączenia 4 różnych procedur w jednym zabiegu daje równie niezwykłe efekty. Odmłodzenie jest tu spektakularne lecz naturalne, efekty widać szybko ale są też długotrwałe. Każdą z rewolucyjnych terapii FOTONA 4D można stosować samodzielnie lub dowolnie łączyć kuracje tak aby zabieg był jak najbardziej spersonalizowany i dokładnie odpowiadał na potrzeby pacjenta. Inteligentne odmładzanie i poprawianie urody bez długiej rekonwalescencji i nieprzyjemnych efektów ubocznych? Dzięki FOTONA 4D to całkowicie realne.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl