TOP 5 urządzeń do salonu medycyny estetycznej - BTL

TOP 5 urządzeń do salonu medycyny estetycznej

12.10.2021

Przyszłość dzieje się dziś!

Medycyna estetyczna przeszła ogromną przemianę. Dziś dysponuje innowacyjnymi terapiami stymulującymi naturalne procesy regeneracyjne i naprawcze organizmu. Korzystanie z zabiegów wykonywanych przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń stało się nieodłączną częścią zdrowego stylu życia. Oto 5 najciekawszych sprzętów, dzięki którym możemy być zdrowsi i piękniejsi w niezwykle krótkim czasie. Bezboleśnie i całkowicie bezpiecznie.

 

Kluczem do sukcesu są tu przełomowe technologie wykorzystywane w urządzeniach precyzyjnie dopasowanych do potrzeb rynku. Sprawdzą się każdym gabinecie i klinice medycyny estetycznej. Bo współcześni, świadomi pacjenci uwielbiają skuteczność, efektowność i bezinwazyjność.

 

Więcej mięśni, mniej tłuszczu bez żadnego wysiłku? Mówisz masz!

BTL EMSCULPT NEO łączy dwie niesamowite technologie w jednym zabiegu. Zsynchronizowanie dwóch rodzajów energii – HIFEM+ i RF sprawia, że ta maszyna nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej (na poziomie 30%!) i rozbudowie mięśni. EMSCULPT NEO nieinwazyjnie redukuje podskórną tkankę tłuszczową na skutek działania: fali radiowej, która rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy oraz energii HIFEM+, która wywołuje supramaksymalne skurcze budując mięśnie. Co więcej seria 4 zabiegów EMSCULPT NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego – przyrost masy mięśniowej o ok. 25%. Innowacja tego zabiegu polega też na tym, że jednocześnie działamy i na mięśnie, i na tłuszcz, i na skórę. A najlepsze jest to, że w trakcie tego zabiegu – Ty tylko leżysz i myślisz o samych przyjemnych rzeczach!

FOTONA INTIMA – ZABIEG LECZĄCY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU

 

Lepsze zdrowie intymne. Lepszy seks

BTL EMSELLA to najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do leczenia inkontynencji, czyli leczeniu nietrzymania moczu. Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanym do tego zabiegu fotelu, który połączony jest z aparatem. BTL EMSELLA wykorzystuje technologię HIFEM (Highh-Intensity Focused Electromagnetic Technology) pobudzając mięśnie dna miednicy i przywracając prawidłową kontrolę nerwowo-mięśniową. Skuteczność tego zabiegu leży w skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy. Wysoka intensywność wytwarzanego pola elektromagnetycznego pozwala na dotarcie odpowiednio zmodyfikowanej energii do mięśni w całym obszarze miednicy. Zabieg jest prosty i bezbolesny, pacjentka odczuwa jedynie przyjemne mrowienie i skurcze mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w leczeniu tego typu zaburzeń zdrowotnych. Ten bez wysiłkowy trening dna macicy (zazwyczaj wystarczy 6 półgodzinnych sesji) idealny dla kobiet po porodzie czy po okresie menopauzy ma jeszcze jeden efekt uboczny. Seks jest po tej terapii dużo przyjemniejszy a doznania są bardziej intensywne.

 

Lifting od wewnątrz. Gładkość na zewnątrz

Laser FOTONA to jedna z najbardziej zaawansowanych platform wykorzystujących dwa, uzupełniające się rodzaje energii laserowej: erbowo-yagową i neodymowo-yagową. Dzięki temu podczas terapii tym urządzeniem możliwa jest jednoczesna przebudowa wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry. Jednym z czterech niezwykłych etapów tego zabiegu jakie oferuje ten laser medyczny jest EndoLifting czyli jedyny na świecie zabieg przeciwstarzeniowy wykonywany wewnątrz jamy ustnej (policzki, górna i dolna warga). Celem jest tu przywrócenie głębiej położonym tkankom w tym mięśniom, prawidłowego napięcia, wpływającego na utrzymanie młodzieńczego, pięknie napiętego owalu twarzy. Światło lasera działa zarówno na mięśnie jak i na włókna budujące strukturę skóry. Termiczne, kontrolowane uszkodzenie pobudza komórki skóry do produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Efekty? Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, spłycenie drobnych zmarszczek wokół ust oraz widoczne zagęszczenie skóry. No i generalne wyrzeźbienie i wyostrzenie rysów twarzy. Pomimo tak spektakularnych rezultatów – zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji – zaraz po tej terapii można wrócić do codziennej aktywności.

Zdrowe piękno

Bujne włosy? Tylko na głowie!

LINSCAN jest medycznym laserem diodowym i jedną z najskuteczniejszych metod trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Działa precyzyjnie, błyskawicznie usuwa nawet włosy rude oraz jasny blond i sprawdza się na wszystkich fototypach skóry. W tym zaawansowanym urządzeniu wykorzystuje się bezpośrednie oddziaływanie na mieszek włosowy bez niszczenia otaczających go tkanek. To tak zwana selektywna fototermoliza. Wiązka lasera wychwytuje jedynie barwnik włosa i przy pomocy wysokiej temperatury niszczy jego cebulkę. LINSCAN może pracować na dużych powierzchniach, dzięki czemu terapia jest niezwykle szybka. Wystarczy kilka minut i 1/3 niechcianego owłosienia znika na zawsze. Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznej i bezbolesnej epilacji. Tak! W tym zabiegu pacjent praktycznie nie odczuwa wysokiej temperatury.

 

Szczupło, gładko i…szybko

BTL EMTONE to technologia z przyszłości, która niezwykle sprawnie radzi sobie z cellulitem. W każdej jego fazie. Urządzenie EMTONE bazuje na dwóch sprawdzonych i skutecznych technologiach — monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Co to daje? Zabieg EMTONE (zsynchronizowane, jednorodne dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej) jednocześnie redukuje miejscową tkankę tłuszczową i poprawia jakość istniejącego kolagenu przywracając właściwe ułożenie włókien kolagenowych i wywołując zmiany strukturalne w tkankach. Widzimy i czujemy natychmiastową poprawę jędrności i gęstości skóry, która zauważalnie wygładza się. Pomarańczowa skórka znika jak zły sen. Zabieg EMTONE wpływa także na procesy metaboliczne zachodzące w organizmie i poprawia mikrokrążenie krwi i limfy. Tkanki szybciej się oczyszczają z toksyn i są prawidłowo dotlenione i odżywione. Terapia EMTONE to szybkie i bezbolesne miejscowe wysmuklenie sylwetki i wygładzenie skóry – wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl