BTL EMSELLA - urządzenie do leczenia inkontynencji (nietrzymania moczu) - BTL
BTL EMSELLA

BTL EMSELLA

BTL EMSELLA to najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do leczenia inkontynencji, czyli leczeniu nietrzymania moczu. BTL EMSELLA wykorzystuje technologię HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) w celu pobudzenia mięśni dna miednicy i przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej. Kluczowa skuteczność opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy. Jest to niezwykle silne skoncentrowane pole elektromagnetyczne. Wysoka intensywność tego pola pozwala na dotarcie odpowiednio zmodyfikowanej energii do mięśni w całym obszarze miednicy. Zabieg jest prosty i bezbolesny dla pacjentki. Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanym do tego zabiegu fotelu, który połączony jest z aparatem.

Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne mrowienie i skurcze mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w leczeniu tego typu zaburzeń zdrowotnych.

Wskazania:

Zalety:

 

Technologia

Technologia HIFEM umożliwia wygenerowanie supramaksymalnych impulsów elektromagnetycznych i utrzymanie ich przez kilka sekund. Dzięki temu w obszarze poddanemu zabiegowi doprowadzamy do skurczów mięśniowych. Skurcze te są niezależne od czynności mózgu i ukierunkowane bezpośrednio na nerwy obwodowe w obszarze dna miednicy. Zjawisko to prowadzi do skurczy supramaksymalnych, których nie można normalnie osiągnąć w wyniku świadomej czynności skurczowej (np. ćwiczeń mięśni Kegla). Kluczowe znaczenie dla skuteczności technologii HIFEM ma stopniowy wzrost intensywności skupionej energii elektromagnetycznej oraz częstotliwość impulsów, co zapewnia wyjątkową intensywność skurczy. W trakcie 1 sesji z wykorzystaniem technologii HIFEM w aparacie BTL EMSELLA™ wykonywane są tysiące supramaksymalnych skurczy. Ta metoda jest szczególnie ważna w przypadku, gdy pacjentki nie są w stanie wykonywać reedukacji mięśni dna miednicy z powodu ich osłabienia. BTL EMSELLA robi to za na pacjentkę w sposób pełni kontrolowalny, powtarzalny, a co najważniejsze bezpieczny.  Wystarczy tylko 4-6 30 minutowych sesji systemem BTL EMSELLA,  aby zapomnieć o uciążliwym problemie. Jest to pierwszy tak zaawansowany kontrolowalny system do leczenia nietrzymania moczu.

POWIEDZ NIE INKONTYNENCJI

tech2

Rezultaty

Skuteczne leczenie wszystkich trzech głównych przyczyn inkontynencji poprzez reedukację mięśni dna miednicy. BTL EMSELLA przywraca kontrolę nerwowo-mięśniową oraz wzmacnia mięśnie Kegla. Badania naukowe wykazały, że 95% leczonych pacjentów zgłosiło znaczną poprawę jakości życia.

Filmy

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl