BTL EXILIS ULTRA 360 - urządzenie do nieinwazyjnego leczenia w zakresie ginekologii estetycznej - BTL
BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360

Zupełnie nowa technologia 360° dla skrócenia czasu pracy z jeszcze lepszymi efektami zabiegowymi.

Niezrównana wszechstronność dzięki 5 różnym końcówkom do leczenia więcej niż 20 obszarów – od stóp do głów. Pierwszy i jedyny aplikator, który jednocześnie wykorzystuje monopolarną radiofrekwencję  i ultradźwięki w technologi 360°.

Nowa procedura Ultra Femme 360™, oparta na najnowocześniejszej technologii dla niezwykle szybkiego, nieinwazyjnego leczenia w zakresie ginekologii estetycznej.

Połączenie monopolarnej radiofrekwencji i ultradźwięków od kilku lat robi furorę w medycynie estetycznej. Okazuje się, że może także być przełomowe w ginekologii estetycznej. Urządzenie BTL EXILIS ULTRA 360 posiada pierwszy i jedyny na rynku aplikator, który jednocześnie wykorzystuje monopolarną radiofrekwencję i ultradźwięki w technologii 360°.

Zupełnie nowa technologia 360° pozwala na skrócenie czasu pracy i jeszcze lepsze efekty zabiegowe. Dzięki 5 różnym końcówkom – jedno urządzenie BTL EXILIS ULTRA 360 może leczyć ponad 20 różnych obszarów!

Technologia na okrągło

Ogrzewanie wolumetryczne 360° umożliwia szybkie i równomierne podniesienie temperatury tkanek. Przyśpiesza to procesy tworzenia nowego kolagenu i na nowo reorganizuje strukturę kolagenu już istniejącego, błyskawicznie poprawiając gęstość i elastyczność tkanek. Efekty są widoczne i odczuwalne tuż po zabiegu i dodatkowo pogłębiają się i utrwalają z upływem czasu. Fala ultradźwiękowa pozwala na rozbicie zwłóknień i rozdrobnienie tkanki, czyniąc ją bardziej wrażliwą na działanie radiofrekwencji. Wbudowany w EXILIS ULTRA 360 system EFC™ pozwala na ciągłe monitorowanie zmian impedancji (zależność między natężeniem i napięciem prądu) w skórze podczas leczenia. Ogrzewanie wolumetryczne zwiększa też poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Krótkie serie powtórzeń dają radykalną poprawę nieinwazyjnego leczenia kobiecych części intymnych, ale także umożliwiają pracę nad zwiększeniem gęstości skóry, redukcją tkanki tłuszczowej i cellulitu. Procedura pomaga zniwelować problem wiotczenia pochwy oraz związanego z tym wysiłkowego nietrzymania moczu, poprawia też intensywność doznań seksualnych. Obkurczenie ścian pochwy poprawia zadowolenie kobiet z seksu, a nieinwazyjny lifting zewnętrznych narządów płciowych zwiększa nawilżenie miejsc intymnych i zmniejsza ryzyko infekcji.

Kobieca delikatność

Metoda polecana jest wszystkim tym, którzy chcą uzyskać zadowalające efekty szybko, bez ingerencji chirurgicznej oraz bez wyłączania z życia codziennego i poczucia dyskomfortu. Zarówno zabiegi ginekologii estetycznej jak i modelowanie sylwetki urządzeniem EXILIS nie wymagają żadnego znieczulenia, są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. EXILIS to również wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta dzięki osiągnięciom technologicznym takim jak system EFC to kontrolujący przepływ energii – czy system DTC kontrolujący temperaturę skóry. Zabieg jest w pełni monitorowany a nagrzewanie tkanki odbywa się pod całkowitą kontrolą. EXILIS ULTRA 360 jest też przełomowy, ponieważ operuje maksymalną energią bez wywoływania dyskomfortu u pacjenta.

Technologia

Zupełnie nowa technologia 360° to krócej trwające zabiegi z lepszymi wynikami. BTL EXILIS ULTRA 360™ wykorzystuje najbardziej innowacyjny sposób dostarczania energii. Wbudowany system EFC™ pozwala na ciągłe monitorowanie zmian impedancji skóry podczas leczenia. Zwiększa się poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta dzięki ogrzewaniu wolumetrycznemu 360°

.technolgia-360-300x134

Ogrzewanie wolumetryczne 360° umożliwia szybkie i równomierne ogrzewanie otaczającej tkanki. Pozwala to operatorowi na stosowanie energii na wysokim poziomie bez uszczerbku dla komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

Rezultaty

Krótkie serie 2-4 powtórzeń dają radykalną poprawę nieinwazyjnego leczenia kobiecych części intymnych, a także poprawę gęstości skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Przed
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Po

Exilis_PIC_261-After-eyes-female-Hartsough_CMYK Przed
Exilis_PIC_261-After-eyes-female-Hartsough_CMYK Po

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl