BTL EXILIS ULTRA 360 - urządzenie do nieinwazyjnego leczenia w zakresie ginekologii estetycznej - BTL
BTL EXILIS ULTRA 360

BTL EXILIS ULTRA 360

Zupełnie nowa technologia 360° dla skrócenia czasu pracy z jeszcze lepszymi efektami zabiegowymi.

Niezrównana wszechstronność dzięki 5 różnym końcówkom do leczenia więcej niż 20 obszarów – od stóp do głów. Pierwszy i jedyny aplikator, który jednocześnie wykorzystuje monopolarną radiofrekwencję  i ultradźwięki w technologi 360°.

Nowa procedura Ultra Femme 360™, oparta na najnowocześniejszej technologii dla niezwykle szybkiego, nieinwazyjnego leczenia w zakresie ginekologii estetycznej.

Technologia

Zupełnie nowa technologia 360° to krócej trwające zabiegi z lepszymi wynikami. BTL EXILIS ULTRA 360™ wykorzystuje najbardziej innowacyjny sposób dostarczania energii. Wbudowany system EFC™ pozwala na ciągłe monitorowanie zmian impedancji skóry podczas leczenia. Zwiększa się poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta dzięki ogrzewaniu wolumetrycznemu 360°

.

Ogrzewanie wolumetryczne 360° umożliwia szybkie i równomierne ogrzewanie otaczającej tkanki. Pozwala to operatorowi na stosowanie energii na wysokim poziomie bez uszczerbku dla komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

Rezultaty

Krótkie serie 2-4 powtórzeń dają radykalną poprawę nieinwazyjnego leczenia kobiecych części intymnych, a także poprawę gęstości skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Przed
Po

Przed
Po

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl