BTL VANQUISH ME - Urządzenie wykorzystujące technologię Vanquish LAHF - BTL
BTL VANQUISH ME

BTL VANQUISH ME

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej

Vanquish: wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Dzięki technologii Vanquish LAHF (Large Area High-frequency Field) redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste!

Vanquish, przy użyciu technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta. Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tłuszczowej tkanki podskórnej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki.

BTL VANQUISH ME TO:

 

 • jedyny taki aparat na rynku
 • Największy możliwy obszar zabiegowy
 • Terapia bez znieczulenia – pacjent od razu
  po zabiegu wraca do normalnej aktywności
 • Bezpieczeństwo terapii dzięki automatycznemu
  systemowi mierzącemu ilość dostarczanej energii
 • Łatwość obsługi – dzięki dwóm aplikatorom o różnej
  powierzchni zabiegowej (aplikator Standard oraz Flex)
 • Automatyczne zabiegi bez zaangażowania operatora
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • Nieinwazyjne zabiegi, aplikator nie ma kontaktu
  z ciałem pacjenta
 • Krótka i efektywna terapia

 

 

Technologia

Unikalny profil termiczny

BTL Vanquish ME, przy użyciu technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Najlepszy efekt redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągany jest, gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta. Poddawana zabiegowi część ciała znajduje się w polu o wysokiej częstotliwości. Przemiana energii HF w cieplną następuje w tkankach o relatywnie niskim ukrwieniu. Z powodu oscylacji cząsteczek polarnych temperatura w wybranej tkance wzrasta.
Otaczające ją tkanki są chronione przed wysokimi temperaturami.

Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki.

Rezultaty

Selektywne wyszczuplanie

BTL Vanquish ME oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF.

Jej częstotliwości różnią się w zależnościod tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć, i zostały dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.

Przed
Po

Przed/po

Przed
Po

Przed/po

Przed
Po

Przed/po

Przed
Po

Przed/po

Filmy

 

 

 

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl