BTL VANQUISH ME - Urządzenie wykorzystujące technologię Vanquish LAHF - BTL
BTL VANQUISH ME

BTL VANQUISH ME

NAJNOWSZA METODA MODELOWANIA SYLWETKI I REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Urządzenie BTL Vanquish Me to prawdziwa rewolucja w redukowaniu niechcianej tkanki tłuszczowej. Zabieg nim wykonywany jest nieinwazyjny, bezbolesny, bezdotykowy i praktycznie tuż po można wrócić do normalnych zajęć. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o błyskawicznym wyszczupleniu – zrób to z Vanquish Me.

Redukcja tkanki tłuszczowej w tej terapii jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tłuszczowej tkanki podskórnej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Niezwykły jest tu także sam sposób dostarczania energii, który umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, bez uszkadzania tkanek otaczających. Sam aplikator nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem pacjenta, umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry. Poddawana zabiegowi część ciała znajduje się w polu o wysokiej częstotliwości. Przemiana energii HF w cieplną następuje w tkankach o relatywnie niskim ukrwieniu. Z powodu oscylacji cząsteczek polarnych temperatura w wybranej tkance wzrasta, ale otaczające ją tkanki są chronione przed wysokimi temperaturami. Aplikatory o różnej powierzchni umożliwiają pracę na całym obszarze zabiegowym. Zabieg jest krótki i nie wymaga znieczulenia.
Usunięte komórki tłuszczowe są następnie metabolizowane w naturalny sposób, dlatego tuż po seansie warto pamiętać o piciu dużej ilości wody.

Vanquish: wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. VANQUISH ME wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości, które łatwo przechodzą przez skórę, aby ogrzać warstwy tłuszczu na dużym obszarze (brzuchu, udach). Redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste!

ramie-internet

Vanquish, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta. Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tłuszczowej tkanki podskórnej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki.

vanlook2

BTL VANQUISH ME TO:

 

 • jedyny taki aparat na rynku
 • Największy możliwy obszar zabiegowy
 • Terapia bez znieczulenia – pacjent od razu
  po zabiegu wraca do normalnej aktywności
 • Bezpieczeństwo terapii dzięki automatycznemu
  systemowi mierzącemu ilość dostarczanej energii
 • Łatwość obsługi – dzięki dwóm aplikatorom o różnej
  powierzchni zabiegowej (aplikator Standard oraz Flex)
 • Automatyczne zabiegi bez zaangażowania operatora
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • Nieinwazyjne zabiegi, aplikator nie ma kontaktu
  z ciałem pacjenta
 • Krótka i efektywna terapia

Van_zabiegowe2
Media o BTL VANQUISH ME
 

Technologia

Unikalny profil termiczny

BTL Vanquish ME, przy użyciu technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Najlepszy efekt redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągany jest, gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta. Poddawana zabiegowi część ciała znajduje się w polu o wysokiej częstotliwości. Przemiana energii HF w cieplną następuje w tkankach o relatywnie niskim ukrwieniu. Z powodu oscylacji cząsteczek polarnych temperatura w wybranej tkance wzrasta.
Otaczające ją tkanki są chronione przed wysokimi temperaturami.

VANQUISH_profil_01

Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki.

Rezultaty

Selektywne wyszczuplanie

BTL Vanquish ME oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF.

Jej częstotliwości różnią się w zależnościod tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć, i zostały dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Przed
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Po

Przed/po

BTL_Vanquish_ME_PIC_089-After-abdomen-female-Shelena-Lalji-MD Przed
BTL_Vanquish_ME_PIC_089-After-abdomen-female-Shelena-Lalji-MD Po

Przed/po

Amir Moradi, After_825x592px Przed
Amir Moradi, After_825x592px Po

Przed/po

Holm, Katerina 12.29.14 Vanquish study after (3)_825x592px Przed
Holm, Katerina 12.29.14 Vanquish study after (3)_825x592px Po

Przed/po

Filmy

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl