EMSCULPT NEO - Urządzenie do rzeźbienia sylwetki - BTL
BTL EMSCULPT NEO

BTL EMSCULPT NEO

HIFEM+ i RF w jednym zabiegu
Jeszcze więcej mięśni i jeszcze mniej tłuszczu? Tak intensywne modelowanie ciała daje najnowsze urządzenie EMSCULPT NEO. Innowacyjna maszyna do rzeźbienia sylwetki jako jedyna i pierwsza na świecie łączy HIFEM+ i RF w jednym zabiegu.  Dzięki zsynchronizowaniu dwóch rodzajów energii EMSCULPT NEO nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej i rozbudowie mięśni.

JESZCZE MNIEJ TŁUSZCZU
EMSCULPT NEO redukuje podskórną tkankę tłuszczową i osiąga efekty jak żaden inny nieinwazyjny zabieg dostępny na rynku. Do rekordowego spalania tłuszczu na poziomie 30% dochodzi na skutek działania dwóch energii.

 • Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy.
 • HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze spala tkankę tłuszczową.

To jedyne urządzenie na rynku, które bezinwazyjnie zmniejsza tkankę tłuszczową o prawie 30%!

JESZCZE WIĘCEJ MIĘŚNI
Seria 4 zabiegów EMSCULPT NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego.

 • Seria 4 zabiegów EMSCULPT NEO daje przyrost masy mięśni o ok. 25%. 
 • Rekordowe wyniki to znów zasługa współdziałania dwóch rodzajów energii zmodyfikowanej HIFEM+ i RF w trakcie jednego zabiegu rzeźbienia sylwetki.

SKĄD POMYSŁ NA INNOWACJĘ EMSCULPT NEO?
60% kobiet i aż 90% mężczyzn jest zainteresowanych zabiegami, które jednocześnie redukują tkankę tłuszczową i wzmacniają mięśnie. Obszarem numer 1, gdzie szczególnie zależy nam silnym spalaniu tłuszczu i intensywnym rzeźbieniu mięśni, jest brzuch. Przełomowe urządzenie odpowiada więc na potrzeby rynku.

SKÓRA, TŁUSZCZ, MIĘŚNIE – TRENDY W ZABIEGACH MODELUJĄCYCH CIAŁO
Modelowanie sylwetki koncentruje się teraz aż na trzech poziomach, mających wpływ na kontur ciała. Po rozwoju zabiegów ujędrniających skórę i redukujących tkankę tłuszczową obserwujemy teraz modę na stymulację mięśni! Najnowsza innowacja to połączenie dwóch rodzajów energii, tak by w jednym zabiegu jednocześnie działać i na mięśnie, i na tłuszcz oraz na skórę.

Technologia EMSCULPT NEO

EMSCULPT NEO jest jedynym urządzeniem na świecie, które rzeźbi rozgrzane mięśnie i w ten sposób modeluje sylwetkę. Umożliwia to najnowsza technologia HIFEM+ (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology Plus), dopasowana do jednoczesnej emisji bipolarnej fali radiowej.

Emsculpt_Neo_PIC_Female-Model-Applicator-Abdomen-26_EN100-300x158.

JAK DZIAŁA HIFEM +?

 • Bardziej intensywne protokoły. HIFEM+ wywołuje jeszcze więcej ponad maksymalnych skurczów dla lepszych efektów. Utrzymuje mięśnie w supramaksymalnym stanie skurczu przez dłuższy czas (o 20%).
 • Współdziałanie z RF. Sekwencje skurczów (7 etapów) wywoływane przez HIFEM+ są dopasowane do energii fali radiowej. Dzięki temu trening jeszcze intensywniej rzeźbi mięśnie, rozgrzane przez bipolarną falę radiową.
 • Lepsze efekty. Dopasowanie energii elektromagnetycznej do fali radiowej daje wzrost wolumetryczny mięśni (hipertrofię) i wzrost włókien mięśniowych (hiperplazję). Średnio mięśnie rosną aż o 25%.
 • Wzmocnienie lipolizy. Dzięki fali elektromagnetycznej ciepło rozchodzi się równomiernie po całym obszarze poddanym leczeniu, co zwiększa efekt lipolityczny.
 • Wyższy komfort. Intensywne treningi mogą wiązać się z wydzielaniem kwasu mlekowego. HIFEM+ emituje specjalny układ skurczów, który pomaga usunąć kwas mlekowy z mięśni i zapobiega zakwasom.

Badania wykazały, że 4 zabiegi EMSCULPT NEO z technologią HIFEM+ aktywują komórki wspierające wzrost mięśni na poziomie podobnym do 12-16-tygodniowego programu treningu oporowego.

TECHNOLOGIA: FALA RADIOWA
Fala radiowa jest stosowana z powodzeniem w zabiegach estetycznych przede wszystkim do redukcji tkanki tłuszczowej oraz nieinwazyjnego ujędrniania skóry.

JAK FALA RADIOWA REDUKUJE PODSKÓRNY TŁUSZCZ?
Jej działanie opiera się przede wszystkim na wywołaniu efektu termicznego. Zmienne pole elektromagnetyczne powoduje ruch jonów. Wirujące cząsteczki ocierają się o siebie, co prowadzi do rozgrzania tkanek. Temperatura podskórnego tłuszczu podnosi się o kilka stopni (do 43-45 stopni Celsjusza) i między 3 a 4 minutą od startu zabiegu rozpoczyna się proces selektywnej termolipolizy. Komórki tłuszczowe w tłuszczu podskórnym ulegają apoptozie, czyli zostają trwale zniszczone. Zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszony metabolizm sprawiają, że wydalanie uwolnionego tłuszczu przebiega także szybciej.
Badania kliniczne wykazały średnią redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej o 30% pod wpływem zabiegów EMSCULPT NEO.
Głębokość efektu termicznego jest określana przez grubość tłuszczu osoby, u której wykonywany jest zabieg. Położona pod tłuszczem tkanka mięśniowa z powodu niskiego oporu odbija fale radiowe i kieruje je z powrotem do aplikatora.

JAK FALA RADIOWA POPRAWIA JAKOŚĆ SKÓRY?
Podgrzanie skóry za pomocą fali radiowej wpływa korzystnie na strukturę skóry właściwej. Efekt termiczny sprawia, że włókna kolagenowe skracają się, a także zagęszczają. Pod wpływem RF fibroblasty stymulowane są do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Efekt termiczny rozszerza dodatkowo naczynia krwionośne, co sprawia że skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona. W efekcie tych wszystkich procesów ciało ujędrnia się, a skóra napina.

CZY HIFEM+ TAKŻE SPALA TŁUSZCZ?
Tak, ponieważ pod wpływem supramaksymalnych skurczów, wywoływanych przez energię HIFEM+, mózg otrzymuje informację, iż potrzebna jest energia. Organizm uwalnia ją z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy potęguje lipolizę. Mamy jeszcze silniejsze spalanie tkanki tłuszczowej, znajdującej się w sąsiedztwie mięśni poddanych treningowi. Dodatkowo HIFEM+ wspomaga też działanie fali radiowej, ponieważ supramaksymalne skurcze usprawniają równomierne rozchodzenie się ciepła w tkankach.

PORÓWNANIE DO INNYCH TECHNOLOGII
Wyniki badań pokazują, że technologia łącząca najnowsze HIFEM+ i RF daje najlepsze efekty w zakresie nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Rozgrzanie tkanek w celu wywołania termolipolizy połączone z intensywnym treningiem mięśni najefektywniej spala podskórny tłuszcz.

EMSCULPT NEO posiada akceptację amerykańskiej agencji FDA w następujących zakresach:

 • nieinwazyjna lipoliza brzucha,
 • poprawa napięcia i jędrności skóry brzucha,
 • wzmocnienie mięśni brzucha,
 • wzmocnienie mięśni i ujędrnienie pośladków, ud i łydek,
 • poprawa napięcia i jędrności skóry oraz wzmocnienia mięśni ramion.

EMSCULPT NEO ma także certyfikat CE dla leczenia otyłości poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, stymulację nerwowo-mięśniową, lipolizę indukowaną falami radiowymi i zwiększenie przepływu krwi.

Obszary zabiegowe

DUŻE APLIKATORY

BRZUCH / WERSJA HIFEM+ RF
Protokół połączonych energii HIFEM+ i fali radowej dedykowany jest dla osób, którym zależy na maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej z najbardziej intensywnym treningiem rozgrzanych przez RF mięśni. Trening jest intensywniejszy niż w klasycznej wersji HIFEM, a jednocześnie spektakularnie wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej (średnio do prawie 30% z 19.6%).

BRZUCH / WERSJA HIFEM
Urządzenie EMSCULPT NEO może także pracować w standardowym protokole HIFEM dla wzmocnienia i rozbudowy mięśni brzucha. W trakcie jednego zabiegu EMSCUPLT NEO zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. Maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy w ciągu 30 minut, bo tyle trwa jeden trening. Redukcja tkanki tłuszczowej przebiega na poziomie ok. 19.6%.

POŚLADKI / HIFEM
30-minutowy zabieg EMSCULPT NEO zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie. W tym obszarze EMSCULPT NEO pracuje bez wsparcia RF.


MAŁE APLIKATORY KONTUROWE
Małe aplikatory konturowe SMALL CONTOUR zostały tak zaprojektowane, aby celować w mniejsze grupy mięśni. W małych obszarach EMSCULPT NEO pracuje bez uruchamiania energii RF.

RAMIONA / HIFEM
W przypadku ramion pracujemy nad bicepsami i tricepsami. U mężczyzn EMSCULPT NEO daje efekt umięśnionych i silnych ramion. U kobiet po treningu HIFEM ramiona mają bardziej zdefiniowany kształt tzn. mięśnie są zaznaczone a tkanka tłuszczowa zredukowana. W rezultacie ramiona wyglądają na wysmuklone, z zaznaczonym kształtem mięśni. Obserwujemy też napięcie skóry i redukcję wiotkości.

ŁYDKI / HIFEM
Aplikatory pracujące nad modelowaniem łydek, są tak skonstruowane, by wzmacniać konkretne mięśnie: chodzi tutaj o mięśnie trójgłowe łydek.

Rezultaty

EFEKTY – BADANIA KLINICZNE
Technologia EMSCULPT NEO podobnie jak EMSCULPT jest stale poddawana badaniom klinicznym za pomocą renomowanych badań naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie). Ponad 30 publikacji naukowych od 2018 roku czyni HIFEM najintensywniej przebadaną technologią w zakresie nieinwazyjnego modelowania ciała.

Najnowsze urządzenie łączące HIFEM+ z RF ma za sobą kolejne badania kliniczne. Wyniki są następujące:
-30% średnia redukcja tkanki tłuszczowej
+25% średnia rozbudowa tkanki mięśniowej
-19% średnia redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha
-5.9 cm średnie zmniejszenie obwodu talii

Badania wykazały także, że 4 zabiegi EMSCULPT NEO aktywują komórki wspierające wzrost mięśni na poziomie podobnym do 12-16 tygodni programu treningu oporowego.

Emsculpt_neo_PIC_Ba-card-female-abdomen-003_EN100 Przed
Emsculpt_neo_PIC_Ba-card-female-abdomen-003_EN100 Po

PRZED/PO 4 ZABIEGACH

pupapo Przed
pupapo Po

PRZED/PO 4 ZABIEGACH

po Przed
po Po

PRZED/PO 4 ZABIEGACH

potatuaz Przed
potatuaz Po

PRZED/PO 4 ZABIEGACH

BTL EMSCULPT NEO Przed
BTL EMSCULPT NEO Po

Filmy

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl