Fotona Dynamis XS - Laser do chirurgii i resurfacingu skóry w dermatologii i medycynie estetycznej - BTL
Fotona Dynamis XS

Fotona Dynamis XS

Najwyższa energia i moc dla szybszych zabiegów

Zaawansowany laser Er:YAG Dynamis XS do chirurgii i resurfacingu skóry w dermatologii i medycynie estetycznej jest doskonałym wyborem do szybkich i najefektywniejszych zabiegów.

 

Szybsze i bardziej efektywne procedury z największymi plamkami zabiegowymi

Możliwość generowania największej mocy, daje laserowi Er:YAG Fotony dodatkową energię do szybszych i bardziej efektywnych procedur. Niezrównany poziom energii pozwala generować plamkę zabiegową do 12mm dla większych obszarów operacyjnych. W połączeniu z łatwą w obsłudze głowicą Fotony czyni to Twoje zabiegi łatwiejszymi i mniej męczącymi dla Ciebie i pacjenta. Dzięki technologii VSP po naciśnięciu jednego guzika laser Fotony dostosowuje długość i energię impulsu, dając Ci komfort pracy na jaki zasługujesz. Impulsy VSP leczą różne obszary z niezrównaną efektywnością, nie podgrzewając otaczającej tkanki, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort Twojego pacjenta. Wbudowana funkcja kontroli zwrotnej impulsu (EFC) zapewnia to, że siła impulsu zawsze odpowiada ustawionym parametrom, co daje niezrównane bezpieczeństwo i spokój podczas zabiegów.

Niezrównane możliwości zabiegowe by spełnić potrzeby Twojego pacjenta

Rozszerz Swoją ofertę zabiegów by spełnić potrzeby Twoich pacjentów, osiągając niezrównane rezultaty kliniczne i nieporównywalną łagodność. Dynamis XS jest Twoim wyborem: od zimnego ablacyjnego resurfacingu, aż do głębokich efektów termicznych. Dzięki niemu leczenie problematycznych blizn trądzikowych stało się o wiele łatwiejsze. Laser Er:YAG Fotony zapewnia delikatną ablację mikron po mikronie dla wyrównania skóry bez uszkadzania termicznego okalających ją tkanek. Ponadto laser Er:YAG Dynamis XS jest na tyle potężny, że efektywnie usuwa wszystkie najczęściej występujące zmiany skórne. Dodatkowo program wygładzania Dualis XS zapewnia kontrolowane głębokie efekty termalne w naskórku przy zabiegach estetycznych.

Współpraca ze skanerem Laser Er:YAG

Wsparcie skanera zapewnia jeszcze większą efektywność i dokładność procedur wykonywanych przy użyciu lasera Er:YAG.

Głowica frakcjonująca

Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyśpieszając rekonwalescencję. Czyste mikrokanaliki posiadają tę samą strefę oddziaływania cieplnego jak mikrokanaliki po nieablacyjnym zabiegu frakcyjnym, lecz nie powodują irytacji, obrzęku i bólu. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.

 

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl