Fotona Dynamis XP - Urządzenie do usuwania owłosienia oraz naczyń dla wszystkich fototypów skóry - BTL
Fotona Dynamis XP

Fotona Dynamis XP

Dynamis XP – nadrzędna szybkość i efektywność w usuwaniu owłosienia i zabiegach naczyniowych. Wysoka moc i szybkość systemu Dynamis XP pozwalają zapewnić krótsze, bardziej efektywne i przyjazne pacjentowi zabiegi fotoodmładzania T3, usuwania owłosienia i naczyń.

Efektywne i skuteczne procedury naczyniowe i estetyczne Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Dynamis XP efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia silne fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować najtrudniejsze do dosięgnięcia mieszki włosowe na wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego sąsiedniej tkanki, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia. Fotona Dynamis XP jest doskonałym wyborem dla przyjaznego i efektywnego usuwania owłosienia oraz naczyń dla wszystkich fototypów skóry.

Wsparcie skanera dla większej efektywności i skrócenia czasu wykonywania zabiegów.Wykorzystanie skanera pozwala radykalnie zwiększyć efektywność i skrócić czas wykonywania zabiegów. Skaner pozwala leczyć duże obszary szybko, bezpiecznie i z nieosiągalnymi dotąd rezultatami, ponieważ nawet najbardziej doświadczony praktyk nie może się równać jego dokładności i szybkości. Dzięki użyciu skanera zabiegi są mniej męczące zarówno dla operatora jak i dla pacjentów. Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z ustawionymi parametrami, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

 

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl