Fotona Spectro XP - Precyzyjny i wszechstronny laser Focus XP - BTL
Fotona Spectro XP

Fotona Spectro XP

Bardziej precyzyjne i szybsze zabiegi estetyczne

Wszechstronność systemu Focus XP-2 – zastosowania:

Współcześni pacjenci wymagają szybkości, precyzji i bezpieczeństwa. Charakterystyka systemu Spectro XP wraz z opcjonalnym skanerem pozwala sprostać tym oczekiwaniom, oferując szeroki zakres precyzyjnych efektywnych i przyjaznych pacjentowi możliwości.

Bezpieczniejszy i efektywniejszy wybór do zabiegów estetycznych

Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Spectro XP efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia mocne fotoodmładzanie T3 i jest w stanie wyeliminować trudne do osiągnięcia mieszki włosowe we wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory skóry pozwala wykonywać zabiegi dla wszystkich jej rodzajów bez uszkadzania termicznego tkanek, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia. To czyni z systemu Spectro XP idealny wybór do wykonywania zabiegów na wszystkich fototypach skóry.

Wsparcie skanera dla większej efektywności i skrócenia czasu wykonywania zabiegów

Wykorzystanie skanera pozwala radykalnie zwiększyć efektywność i skrócić czas wykonywania zabiegów. Skaner pozwala leczyć duże obszary szybko, bezpiecznie i z nieosiągalnymi dotąd rezultatami, ponieważ nawet najbardziej doświadczony praktyk nie może się równać jego dokładności i szybkości. Dzięki użyciu skanera zabiegi są mniej męczące zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich pacjentów.

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi

Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry laserowe do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zwiększając w ten sposób komfort pacjenta. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami jakie ustawisz, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu.

Frakcjonowanie – FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe.

W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

Fotona_zabieg

 

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl