LINSCAN | Najefektywniejszy laser diodowy do epilacji | Depilacja laserem diodowym | Laser medyczny do depilacji | Laserowe usuwanie naczynek | BTL
LINSCAN

LINSCAN

Najefektywniejszy laser diodowy do epilacji

Nowa generacja Laserów Epilacyjnych depilacja laserem diodowym

  • Jedyny laser na świecie oferujący niezwykle szybkie zabiegi usuwania owłosienia z wysoką fluencją (do 100 J/cm2)
  • Zintegrowany automatyczny system chłodzenia kontaktowego
  • Technologia linearnego skanowania zwiększająca skuteczność zabiegów
  • Bardzo duża powierzchnia zabiegowa zintegrowana ze skanerem
  • Intuicyjna obsługa aparatu
  • Automatyczny dobór parametrów zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosów

Epilacja pod włos

Depilacja medycznym laserem diodowym to jedna z najskuteczniejszych metod trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Laser LINSCAN działa precyzyjnie, błyskawicznie i poradzi sobie z każdym rodzajem włosów.

Generalnie działanie laserów diodowych opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że wytwarzana przez laser wiązka światła oddziałuje tylko i bezpośrednio na sam mieszek włosowy. Wiązka laserowa wychwytuje barwnik włosa i przy pomocy wysokiej temperatury niszczy cebulkę. Tkanki znajdujące się dookoła są całkowicie bezpieczne. W trakcie jednego zabiegu zniszczeniu ulega około1/3 wszystkich cebulek.

LINSCAN_gif

Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznego i skutecznego leczenia zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Chłodzące szkiełko szafirowe urządzenia LinScan ma wymiary 50mm * 15mm. Dzięki zintegrowanemu skanerowi można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu.

Niech stanie się gładkość!

LINSCAN to najefektywniejszy w tym momencie laser diodowy do epilacji. To jedyny laser na świecie oferujący niezwykle szybkie zabiegi usuwania owłosienia z wysoką fluencją (czyli energią impulsu) do 100 J/cm2! To urządzenie proponuje rewolucyjne podejście do laserowego usuwania owłosienia, ponieważ wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji (steruje nią skaner a nie operator). Dodatkowo zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji przy każdym odcieniu skóry i kolorze włosów. Dzięki zintegrowanemu skanerowi można równomierne podgrzać cały obszar zabiegowy i sprawnie przeprowadzić terapię. Laser posiada trzy zoptymalizowane tryby pracy a także zintegrowany automatyczny system mocnego chłodzenia kontaktowego co sprawia, że pacjent praktycznie nie odczuwa wysokiej temperatury. Oznacza to całkowitą bezbolesność zabiegu. Dodatkowy bonus: to niezwykłe urządzenie medyczne ma bardzo niski koszt utrzymania i zmieści się w każdym gabinecie. Jest on jednym z topowych urządzeń w medycynie estetycznej.

Technologia

Skanowanie liniowe MCT (MOTION CONTROL TECHNOLOGY)

NASZE PODEJŚCIE DO BEZBOLESNYCH ZABIEGÓW

Urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji, stanowią rewolucyjne podejście do laserowego usuwaniaowłosienia. Laser emituje wiązkę o dopasowanej do pacjenta fluencji, natomiast użytkownik w odpowiednim tempie przesuwa głowicę w celu uniknięcia przegrzania tkanek. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności.

Metoda MCT w laserze LinScan stanowi rozwinięcie tej innowacyjności. Energia podczas całego automatycznego skanowania dostarczana jest w kilku etapach w celu uzyskania równomiernego podgrzania obszaru zabiegowego. Medyczny laser diodowy.

W przypadku metody MCT w laserze LinScan przesuwaniem wiązki steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest szybka i precyzyjna.

Zalety

Odkryj unikalne zalety lasera LinScan

Inteligentne oprogramowanie

Intuicyjny panel dotykowy – prosta i przejrzysta obsługa pulpitu. Operator ma za zadanie określenie aspektów klinicznych (fototyp skóry, kolor i grubość włosów), natomiast dobór parametrów technicznych (fluencja oraz czas trwania impulsu) jest realizowany automatycznie przez wbudowane oprogramowanie, nie wykluczając zmiany parametrów przez operatora.

ZOPTYMALIZOWANE PROCEDURY USUWANIA OWŁOSIENIA

Tryb standardowy: duża moc i powierzchnia zabiegowa.
Tryb MCT – bezbolesne usuwanie owłosienia.

MOCNE CHŁODZENIE KONTAKTOWE

Okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0°C. Szybkie i komfortowe zabiegi dla wszystkich fototypów skóry.

PRZENOŚNY, ZYSKOWNY, WYTRZYMAŁY

Bardzo niski koszt utrzymania, brak materiałów eksploatacyjnych oraz długa żywotność diody.

MAŁA I ZWARTA KONSTRUKCJA

30 cm x 30 cm x 25 cm
Pełna mobilność
Opcjonalny stolik

Filmy

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl