Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej - laser frakcyjny Fotona BTL
Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej

Na naszej stronie znajdą Państwo nowoczesne lasery do medycyny estetycznej, które powinny stanowić wyposażenie każdej profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, jak dalece lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej zrewolucjonizowały ten rynek i zwiększyły możliwości zabiegowe. Prezentujemy Państwu najlepsze modele tworzone przez najlepszych specjalistów.

Dzięki komfortowemu użytkowaniu takich urządzeń jak FOTONA DYNAMIS SP, FOTONA SPECTRO SP, FOTONA STARWALKER, BTL LINSCAN oraz LASER FRAKCYJNY CO2, procedury służące upiększaniu są proste, a ich przeprowadzenie w pełni bezpieczne.

Usuwanie tatuażu, przebarwień, owłosienia, plam soczewicowatych, brodawek, melasmy, zmian naczyniowych i pajączków jeszcze nigdy nie było tak proste, jak w przypadku urządzenia FOTONA STARWALKER. Najnowszy system laserowy, zawierający między innymi: Pico-Nano-Ktp, Technologia Dopasowanego Impulsu Laserowego ASP Vacuum Cell (komory próżniowe), OPTOflex®, Dwukanałowy układ kontroli energii EFC dają niesamowite możliwości tego niezwykle kompaktowego systemu. Starwalker oferuje aż 4 długości fali laserowej oraz 14 trybów pracy na piko, nano, mili oraz mikrosekunowych impulsach co powoduje skuteczne zamykanie naczynek.

Laser FOTONA 4D

Zabieg FOTONA 4D i LASER FRAKCYJNY CO2 pozwolą na pozbycie się bruzd i blizn, a ich działanie wspomaga proces ujędrnienia skóry i jej uelastycznienia. Lasery do medycyny estetycznej pozwalają zagęścić skórę i poprawić kontur twarzy. W procedurze FOTONA 4D, dzięki unikatowemu połączeniu EndoLifting®, FRAC3®, Piano® oraz Superfacial™ możliwe jest między innymi: efektywne wypełnienie bruzd, błyskawiczne uelastycznienie skóry oraz jej wygładzenie i wyrównanie kolorytu. Laser Frakcyjny CO2 natychmiastowo napina skórę, a resurfacing przy wykorzystaniu jego możliwości to krótki i mało inwazyjny zabieg. Świetnie sprawdza się w ginekologicznych zabiegach estetycznych. BTL Linscan to nowoczesny laser diodowy wykorzystywany w epilacji. Dzięki niemu błyskawicznie wykonuje się zabiegi usuwające owłosienie z wysoką fluencją. Jego obsługa jest intuicyjna dzięki doskonale zintegrowanym systemom.

FOTONA SPECTRO SP i FOTONA SPECTRO XS

Te dwa typy systemów laserowych prezentuje poszerzone spektrum możliwości. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie najbardziej wymagających specjalistów. Komplementarne lasery do medycyny estetycznej Dualis SP, w które wyposażony jest FOTONA SPECTRO SP to gwarancja komfortu pracy podczas wykonywania różnorodnych zabiegów. FOTONA SPECTRO XS korzystająca z systemu Focus XP-2, gwarantuje bezpieczną, głęboką penetrację bez termicznej destrukcji tkanek.

Lasery do medycyny estetycznej niezawodne w leczeniu

Pracę w gabinecie świadczącym pomoc z zakresu medycyny estetycznej możemy podzielić na kilka specyficznych rodzajów. Jednym z nich jest leczenie przypadłości, które przez to, że są widoczne- stają się uciążliwe dla klienta i stanowią dla niego swoisty problem natury psychologicznej. Dbamy o to, by prezentowane przez nas lasery do medycyny estetycznej były podstawowym orężem w walce z żylakami, nadpotliwością, zmianami skórnymi różnego typu, problemem łysienia czy trądzikiem.
Na naszej stronie znajdziecie Państwo LASER STYMULUJĄCY BTL HIL ESTHÉ, który perfekcyjnie poradzi sobie z redukcją blizn oraz różnego rodzaju problemami skóry, takimi jak trądzik różowaty czy pospolity. Ponadto, lasery BTL stosowane w medycynie estetycznej wyróżniają się dużą precyzją oraz wykazują wysokie bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, lasery BTL wysyłają impulsy pobudzające metabolizm w komórkach. W dodatku proces rekonwalescencji jest znacznie krótszy dzięki stymulacji proliferacji fibroblastów. W medycynie estetycznej gwarancją prawidłowego leczenia jest dokładność i skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Dlatego oddajemy Państwu do użytku najlepsze lasery, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Należą do nich niewątpliwie modele Fotona Dynamis oraz Spectro.

Fotona Dynamis SP, Fotona Dynamis XS i Dynamis XP

Te profesjonalne urządzenia są niezwykle proste w obsłudze, wręcz intuicyjne. Połączenie
Lasera Nd:YAG z Er:YAG, daje ogromne możliwości zarówno przy zabiegach, podczas których skóra się złuszcza, jak i w czasie trwania tych, podczas których nie zostaje naruszona zewnętrzna warstwa skóry. Lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej z tej serii pomogą każdemu rodzajowi skóry, są szybkie, a ich efektywność jest doceniana przez najlepszych specjalistów. Klient powinien czuć się bezpiecznie podczas trwania zabiegu oraz mieć zagwarantowany komfort. Dzięki ultranowoczesnym systemom wdrożonym w lasery do medycyny estetycznej Fotona Dynamis zabiegi wykonywane przy ich użyciu są praktycznie bezbolesne i krótkie. Niezwykle sprawne i precyzyjnie wykonane głowice frakcjonujące są gwarantem przyspieszonej rekonwalescencji. Lasery używane do usuwania naczynek na skórze.

Prezentujemy Państwu precyzyjne lasery do medycyny estetycznej, które sprawdzą się we wszystkich typach zabiegów świadczonych w gabinetach specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl