O BTL - BTL

Rośniemy, by sprostać
twoim oczekiwaniom

Dążymy do perfekcji

01 Mapka Świata BTL-world_map-sales_2021-04-14_RGB-01-01

Oddziały w ponad 65 KRAJACH na 5 KONTYNENTACH

01 Mapka Świata BTL-world_map-sales_2021-04-14_RGB-01-01

Najbardziej zaawansowane rozwiązania w 4 OBSZARACH MEDYCYNY: medycyny estetycznej, uroginekologii, fizjoterapii oraz kardiologii

01 Mapka Świata BTL-world_map-sales_2021-04-14_RGB-01-01

Zatrudniamy ponad 2400 PRACOWNIKÓW, 370 INŻYNIERÓW R&D i wciąż się rozwijamy.

O BTL

BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu medycyny estetycznej, uroginekologii, fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii oraz stomatologii. Główna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Produkty BTL sprzedawane są na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć przedstawicielstw oraz oficjalnych dystrybutorów. BTL dostarcza na rynek produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

 

Firma BTL Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.

Zobacz naszą całą ofertę btlnet.pl

Zobacz też naszą międzynarodową stronę btlaesthetics.com

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl