Profesjonalne urządzenia do usuwania i redukcji zmarszczek na twarzy - BTL
Profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek

Laserowa redukcja zmarszczek


Dzięki takim narzędziom jak profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek, zabiegi stają się coraz mniej inwazyjne i wzrasta ich bezpieczeństwo. Ponadto, dzięki najnowszym technologiom, możemy cieszyć się nie tylko udogodnieniami w trakcie wykonywania zabiegu, ale również odczuwać pełną satysfakcję z bezproblemowo przeprowadzonych, niezwykle skutecznych zabiegów redukujących zmarszczki. Procesowi redukcji zmarszczek poddają się nie tylko panie. Coraz większa ilość panów korzysta z usług świadczonych w gabinetach medycyny estetycznej. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest redukcja zmarszczek. Urządzenia, które stosuje się współcześnie powinny być poręczne, intuicyjne i jednocześnie precyzyjne. Dzięki nabyciu solidnie wykonanego, wielofunkcyjnego, profesjonalnego urządzenia do redukcji zmarszczek, praca w gabinecie będzie przyjemnością. W dodatku, skóra poddana precyzyjnie przeprowadzonemu remodelingowi, pięknie odmłodzona przy pomocy zdobyczy technologii laserowej lub wykorzystująca działanie fal radiowych- jest wizytówką każdej kliniki medycyny estetycznej. Warto więc zainwestować w sprzęt, który jest dedykowany takim zabiegom, jak redukcja zmarszczek. Urządzenia, które Państwu oferujemy prezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa i gwarantują najwyższą jakość pracy.

Relaks podczas zabiegu odmładzania skóry

Czoło, okolice oczu, policzki, linia żuchwy i szyja mogą zostać skutecznie poprawione przez zastosowanie frakcjonowania mikroigłowego RF z terapią skojarzoną LED. Ta niezwykle przydatna funkcja została włączona w BTL VIVANCE. Dlaczego to wielofunkcyjne urządzenie jest tak skuteczne? Ponieważ w efektywny sposób łączy działanie technologii WHM, CIT oraz terapii LED. Podczas zabiegu z użyciem BTL VIVANCE, następuje stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych oraz poprawa napięcia skóry i jej kolorytu. Dzięki czemu regeneracja przebiega szybciej, a efekt estetyczny przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Korzystając z najnowszych technologii wdrożonych w profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek, takie jak BTL EXILITE IPL, możemy z pełną satysfakcją obserwować rozluźnienie i spokój pacjentów. Terapia intensywnym światłem impulsowym przy wbudowanym w urządzenie systemie chłodzenia jest prosta, bezbolesna i błyskawiczna. Dzięki wykorzystaniu światła modulowanego LED regeneracja miejsc zaczerwienionych jest wsparta i pełniejsza a skóra zyskuje na efekcie odmłodzenia.

Redukcja zmarszczek: urządzenia, które zapewniają komfortowy przebieg zabiegu

BTL TR- BEAUTY: wykorzystując możliwości tego wielofunkcyjnego, kompaktowego urządzenia do redukcji zmarszczek, wykonujemy zabieg nieinwazyjny, oparty na terapii monopolarnej fali radiowej. Dzięki odpowiednim technologiom pacjent jest zrelaksowany i odprężony podczas trwania zabiegu.

Odmładzanie twarzy jest prostsze i szybsze, jeśli wykorzystujemy do tego celu profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek, takie jak BTL EXILIS ELITE, które korzysta ze spektakularnych możliwości fal ultradźwiękowych. Przeprowadzany zabieg, jest w pełni bezpieczny.

Głęboka regeneracja skóry i błyskawiczne wygładzenie

Coraz chętniej panie i panowie sięgają po zdobycze medycyne estetycznej i decydują się na redukcję zmarszczek– poprawa wyglądu skóry pozytywnie wpływa na samoocenę pacjenta. Urządzenia stosowane w klinikach medycyny estetycznej powinny więc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i specjalistów:

• efekt liftingu uzyskany bez uszkodzenia naskórka (technologia HIFU 2),
• termoablacja punktowa,
• silnie skoncentrowana wiązka UV z możliwością aplikacji od 1,5 mm aż do 4,5 mm

To cechy, którymi wyróżniają się profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek. Takimi właśnie urządzeniami są BTL HIPRO i BTL HIPRO- V. Inwestycja w doskonale zaprojektowane, efektywne systemy wspierające zabiegi medycyny estetycznej to dobry krok, który procentuje w odsetku bezproblemowo przeprowadzanych, skutecznych i satysfakcjonujących zabiegów.

Redukcja zmarszczek prostsza, niż kiedykolwiek

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej jest redukcja zmarszczek. Urządzenia, które umożliwiają tego typu zabiegi powinny więc działać szybko i efektywnie.

Rodzaje zmarszczek wygładzanych przy pomocy takich narzędzi, jak profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek:

• kurze łapki,
• zmarszczki statyczne,
• zmarszczki królicze
• zmarszczki posłoneczne,
• kamienista broda,
• lwia zmarszczka,
• linie marionetki,
• zmarszczki mimiczne,
• bruzdy wargowe,
• zmarszczki poziome czoła,
• zmarszczki liniowe

Bezkonkurencyjnymi urządzeniami stosowanymi w redukcji zmarszczek są specjalistyczne lasery.

LASER FRAKCYJNY CO2

który gwarantuje dogłębny resurfacing, perfekcyjne usuwanie zmarszczek, rozstępów, bruzd i blizn oraz poprawę jakości skóry. Jego zastosowanie wykorzystywane jest przy zabiegach niwelujących fotostarzenie się skóry oraz w ginekologii estetycznej.

LASER CHIRURGICZNY CO2

ten typ lasera szeroko stosowany jest w dermatologii, ale również w chirurgii plastycznej, ginekologii, stomatologii, urologii- czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja działania.

Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z niezawodną procedurą FOTONA 4D.
Profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek marki FOTONA zostały wykonane z uwzględnieniem najnowszych technologii. FOTONA 4D umożliwia synergiczne, unikatowe połączenie zabiegów: EndoLifting®, FRAC3®, Piano® oraz Superfacial™. Jeśli preferujesz stosowanie bezinwazyjnych zabiegów estetycznych, które przebiegają błyskawicznie, a ich efekty są widoczne niemal natychmiast- FOTONA 4D jest ona nieocenionym, niezawodnym narzędziem w przywracaniu blasku i elastyczności wiotkiej skórze, doskonale radzi sobie z redukcją blizn potrądzikowych i zmarszczek.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dedykowaną wyposażeniu profesjonalnych klinik i gabinetów oferujących zabiegi medycyny estetycznej. Na naszej stronie, prezentujemy profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek oddane do użytku przez doświadczonych inżynierów. Długoletnia współpraca ze specjalistami z całego świata efektuje idealnie dostosowaną ofertą.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl