Profesjonalny laser - epilator do depilacji | Laser do depilacji do salonu kosmetycznego | Lasery do epilacji - BTL
Niezwykła skuteczność urządzeń do epilacji laserowej

Epilacja laserowa to skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia za pomocą profesjonalnego urządzenia do epilacji laserowej, którego celem jest uzyskanie perfekcyjnie gładkiej skóry, a efekt ten ma się utrzymywać przez bardzo długi czas.

W XXI wieku klasycznie pojmowana depilacja ustępuje profesjonalnemu zabiegowi epilacji. Wykorzystanie możliwości działania lasera powoduje, że proces ten przebiega błyskawicznie, a sam zabieg może być dostosowany do typu skóry oraz rodzaju włosa, co w znacznej mierze poszerza zakres działania

Epilacja- atrakcyjna alternatywa

Epilacja pozwala uniknąć problemu wrastania włosów, który często pojawia się przy klasycznej depilacji. Ponadto, prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwoli uniknąć stanów zapalnych oraz niepożądanej chropowatości skóry, przez co cena zabiegu jest bardzo istotna dla piękna naszej skóry. Te czynniki powodują, że na zabieg decyduje się coraz większa liczba osób, dla których komfort i oszczędność czasu są bardzo ważne.

Prezentujemy nowoczesne urządzenia do epilacji, które pozwolą na wieloletnie proste, intuicyjne i bezpieczne użytkowanie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, możliwe jest błyskawiczne i praktycznie bezbolesne usuwanie owłosienia. Jednym z przykładów urządzenia, wykorzystującego nowoczesne rozwiązania technologiczne jest BTL EXILITE IPL. Urządzenie to działa w oparciu o prostokątne impulsy, dzięki którym możliwe jest synergiczne, efektywne i błyskawiczne dostarczenie odpowiedniej dawki energii świetlnej. Jednak jedną z najważniejszych cech tego sprzętu jest możliwość natychmiastowego chłodzenia zaczerwienionych części ciała. Wpływa to niewątpliwie na szybką regenerację po zabiegu oraz na komfort psychiczny i fizyczny klienta.

Skuteczne rozwiązania, które pozwalają cieszyć się szybkim efektem epilacji

Laser diodowy to rozwiązanie, które w znacznej mierze usprawnia zabieg epilacji. Wysoka fluencja (nawet do 100 J/cm2) wpływa na tempo wykonywania zabiegu. Technologia diodowa jest podstawą działania BTL LINSCAN– bezkonkurencyjnego urządzenia do epilacji laserowej, które dodatkowo wyróżnia wyposażenie w zintegrowany, kontaktowy system chłodzący. Technologia wykorzystująca skanowanie liniowe to czynnik zwiększający efektywność zabiegów. Dzięki niej, dotarcie do selektywnie wybranych warstw jest proste i szybkie.

Epilacja laserowa możliwa dzięki profesjonalnym urządzeniom nowej generacji

Wieloletnia obecność na rynku, pozwala nam oddawać do użytku sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb odbiorcy. Doskonale rozumiemy wyzwania i wymagania stojące przed urządzeniami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej i salonach kosmetycznych.
Dostarczamy zaawansowane, kompleksowe urządzenia do epilacji laserowej z serii FOTONA, takie jak:

STARWALKER

Urządzenie trwale usuwa owłosienie w różnych częściach ciała. Możliwa jest praca w 14 trybach oraz dobór typów impulsów: piko, nano, mili oraz mikrosekunowych. System Pico-Nano-Ktp umożliwia perfekcyjne dopasowanie impulsu laserowego, a komory próżniowe przyczyniają się do doskonałego ujednolicenia wiązki lasera.
Oprócz usuwania zbędnego owłosienia, Starwalker prezentuje cały szereg innych funkcji, takich jak: usuwanie blizn, tatuaży i przebarwień, resurfacing, peeling i frakcjonowanie skóry, leczenie grzybicy, trądziku, frakcjonowanie 3D i fotoodmładzanie T3.

SPECTRO XP

To unikalne urządzenie jest szeroko wykorzystywane do zabiegów epilacji laserowej. Potrafi dotrzeć do najtrudniej dostępnych mieszków włosa, dzięki czemu, należy do najefektywniejszych urządzeń tego typu. W dodatku, praca na SPECTRO XP jest szybka i w pełni bezpieczna. Przede wszystkim jednak, efektem wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest bezbolesna i komfortowa epilacja laserowa. Ponadto urządzenie przyczynia się do efektywnego leczenia hemoroidów, nadpotliwości, wewnątrzżylnego usuwania żylaków. To urządzenie jest doskonałe do przeprowadzania zabiegu lipolizy laserowej, zamykania naczyń, leczenia trądziku i grzybicy, frakcjonowania i fotoodmładzania, a ponadto jest wyposażone w tryb PIANO.

DYNAMIS XP

Za pomocą tego niezwykle szybkiego urządzenia do epilacji laserowej pozbędziesz się owłosienia z każdego rodzaju skóry. Wyposażony jest w niezwykle intuicyjny, zintegrowany panel, dzięki któremu praca przebiega sprawnie i szybko.

SPECTRO SP

Urządzenia do epilacji laserowej z serii FOTONA SP posiadają szeroki wachlarz funkcji oraz możliwości. Pomogą leczyć chrapanie, hemoroidy, nadpotliwość, trądzik, grzybicę. W dodatku, dzięki zastosowaniu w urządzeniu SPECTRO SP nowoczesnych rozwiązań technologicznych, możliwie jest wykonanie podstawowych zabiegów dermochirurgicznych oraz zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Za pomocą SPECTRO SP w sposób efektywny usuniesz blizny, przebarwienia, żylaki, zamkniesz naczynia a także wykonasz liczne zabiegi upiększające i odmładzające skórę. Epilacja laserowa wykonywana za pomocą tego nowoczesnego, wielofunkcyjnego urządzenia jest zabiegiem przebiegającym w szybkim tempie, dzięki możliwości wykorzystania dwóch typów lasera:

Laser Er:YAG (Cechuje go minimalna głębokość penetracji, możliwość wykonania szybkiej ablacji i działania w trybie przedłużonego impulsu),

Laser Nd:YAG (Wykazuje się działaniem długich impulsów fotonowych, penetracją homogeniczną. Dzięki niemu chronisz tkanki naskórka, a epilacja laserowa przebiega szybko i niemalże bezboleśnie)

DYNAMIS SP

Jest wyposażony we wszystkie funkcje SPECTRO SP, a dodatkowo dzięki niemu możliwe jest wykonanie TightSculptingu.

Oferta na profesjonalne urządzenia do epilacji laserowej skierowana jest do kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Nasz sprzęt świetnie sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym oraz stanowi podstawowe uposażenie salonu medycyny estetycznej. Gładkość, którą można uzyskać za pomocą efektywnej, odpowiednio dostosowanej wiązki lasera jest bezkonkurencyjna. W procesie epilacji, dużą rolę odgrywają czynniki przyspieszające regenerację naskórka, niwelujące zaczerwienienia i podrażnienia. Dzięki technologiom wykorzystanym w prezentowanych przez nas urządzeniach, wzrasta komfort pracy a ryzyko popełnienia błędu jest zminimalizowane. Epilator to nic innego jak przyrząd do epilacji

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl