Urządzenia do ginekologii estetycznej - BTL
Urządzenia do ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna to dość młoda dziedzina medycyny, ale bardzo szybko się rozwija, poprawiając życie seksualne kobiet. Specjaliści, którzy zajmują się tą dziedziną, coraz częściej stawiają na nowoczesne urządzenia do ginekologii estetycznej. Dają one duże możliwości za sprawą różnego rodzaju zabiegów, które dla wielu kobiet oznaczają nie tylko poprawę życia seksualnego, ale również wpływają na pewność siebie i lepsze samopoczucie. Bo przecież sfera seksualna jest bardzo istotna, a czerpanie z niej satysfakcji przekłada się pozytywnie także na inne obszary życia.

W jaki sposób medycyna ginekologii estetyczna może poprawić jakość życia seksualnego kobiet? Przede wszystkim poprzez różnego rodzaju zabiegi, które likwidują zmiany wrodzone lub nabyte, które obniżają satysfakcje płynącą ze współżycia. Doskonałym przykładem są tutaj zmiany, jakie zachodzą w pochwie w wyniku przebytych porodów bądź menopauzy oraz zmiany wynikające z osłabienia mięśni dna miednicy. Do gabinetów medycyny estetycznej trafią panie, które mają różnego typu problemy związane ze sferą intymną. Bywa bowiem, że po porodzie pochwa nie wraca do stanu, jaki miała przed porodem, który odbył się siłami natury. Głównie chodzi tutaj o niedostateczne obkurczenie, przez co doznania są mniej intensywne, a przez to niesatysfakcjonujące. Przypadki takie najczęściej zdarzają się u kobiet, które miały ciężki poród lub przybyły ich kilka. Co w takiej sytuacji? Otóż urządzenia do ginekologii estetycznej są wtedy zbawienne. Wystarczy krótki, nieinwazyjny zabieg, aby pochwa została obkurczona, ujędrniona, a dzięki temu poprawiło się życie seksualne kobiety.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością, między innemu dzięki temu, że są one łatwiej dostępne niż jeszcze kilka lat temu i bardziej przystępne cenowo. A jeśli chodzi o ich wpływ na życie kobiety, to zdarza się, że jest on zbawienny. Dzieje się tak wtedy, gdy zmiany, które zaszły w obrębie narządów płciowych, nie tylko utrudniają odczuwanie przyjemności podczas stosunku, ale są dla kobiety takim źródłem kompleksów, że całkowicie uniemożliwiają współżycie. Blokada ta zazwyczaj nie wynika z anatomii, ale psychiki kobiety, która pod wpływem zmian czuje się nieatrakcyjne w aspekcie seksualnym i tym samym odtrąca mężczyznę, nie pozwalając na odbycie stosunku. A to jest niszczące nie tylko w odniesieniu do kobiety i jej psychiki, ale również bardzo niekorzystnie wpływa na związek i w konsekwencji może nawet doprowadzić do jego rozpadu. W przypadku jakichkolwiek zmian i trudności, powinnyśmy zgłosić się z tym do specjalisty i skorzystać z możliwości, jakie dają urządzenia do ginekologii estetycznej, aby ponownie móc cieszyć się z bliskości, jaką zapewnia udane życie seksualne. 

 

Urządzenia do ginekologii estetycznej odmieniają życie seksualne kobiet

Suchość pochwy, luźność czy nietrzymanie moczu, to problemy, które jeszcze do niedawna były tematami tabu. Kobiety nie miały się do kogo z nimi zgłosić lub po prostu wstydziły się tego, bo uważały, że coś jest z nimi nie w porządku, skoro nikt głośno o takich problemach nie mówi. A prawdą jest, że miliony kobiet cierpiały w milczeniu. Na szczęście dzisiaj jest to już przeszłość, a o życie seksualne dbamy tak samo, jak o inne, ważne aspekty życia. Tym bardziej, że większość zabiegów jest nieinwazyjna i nie trzeba po nich poddawać się okresowi rekonwalescencji. Z kolei urządzenia do ginekologii estetycznej, które np. wykorzystują laser frakcyjny, wymagają krótkiej rekonwalescencji, która wynosi zaledwie od 3 do 6 dni.

Exilis_Ultra_360

Jednym z najbardziej rewolucyjnych urządzeń jest Ultra Femme 360, który potrzebuje wyłącznie 8 minut, aby odmienić życie kobiety, dbając o jej zdrowie oraz zwiększając satysfakcję seksualną. Bez jakiegokolwiek bólu i rekonwalescencji. Zabieg nie tylko ujędrnia i obkurcza pochwę, ale również pozytywnie oddziałuje na zewnętrzne narządy płciowe, poprawiając tym samym ich funkcjonowanie, jak i wygląd. W przypadku, gdy zabieg ma poprawić wygląd zewnętrzny narządów płciowych, wówczas trwa on nieco dłużej niż ten dopochwowy, czyli około 16-20 minut. W tym czasie fale radiowe ujędrniają przedsionek pochwy, wargi sromowe większe, krocze i wzgórek łonowy. Taki lifting wpływa pozytywnie zarówno na estetykę, jak i zdrowie kobiety, ponieważ obkurczenie wejścia do przedsionka pochwy zwiększa nawilżenie miejsc intymnych oraz zmniejsza ryzyko występowania infekcji i otarć. Innymi słowy Ultra Femme 360 to urządzenie stworzone z myślą o kobietach, które chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego i poprawić funkcjonowanie narządów płciowych.

Już jeden zabieg wystarczy, aby kobiety odczuły wyraźną poprawę i nabrały apetytu na seks. A dla uzyskania pełnych efektów zalecane jest poddanie się trzem nieinwazyjnym zabiegom w tygodniowych odstępach.

 

Urządzenia do ginekologii estetycznej – poprawiają wygląd i leczą

Poprawa wyglądu zewnętrznego kobiecych narządów płciowych to jedno, ale nie zapominajmy o tym, że urządzenia do ginekologii estetycznej łączą w sobie zarówno dbałość o estetykę, jak i leczenie. Do gabinetów ginekologii estetycznej zgłaszają się kobiety, które z różnych powodów mają problemy ze współżyciem oraz takie, które np. chciałyby się poddać zabiegowi, ponieważ borykają się z nietrzymaniem moczu. A dolegliwość ta potrafi skutecznie odebrać radość z życia. Takie panie cały czas muszą się kontrolować, a kaszlnięcie bądź kichnięcie wiąże się u nich ze stresem, że w sposób zupełnie niekontrolowany dojdzie do popuszczenia moczu. Na szczęście na tę krępującą dolegliwość mamy w dzisiejszych czasach i przy rozwoju technologi prosty sposób. Aby pozbyć się problemu, wystarczy skorzystać z możliwości, jakie posiada urządzenie BTL EMSELLA. Jest to najnowocześniejsze urządzenie do leczenia inkontynecji, czyli nietrzymania moczu. Zabieg polega na tym, że należy usiąść na specjalnym fotelu (urządzeniu) połączonym z aparatem, który pobudzi mięśnie dna miednicy i przywróci kontrolę nerwowo-mięśniową.

BTL Emsella PIC Unit

Taki trening dna miednicy jest idealną propozycją leczenia dla kobiet, które zmagają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, nagłym nietrzymaniem moczu i mieszanym nietrzymaniem moczu. Często na tego typu zabieg zgłaszają się kobiety po przebytym porodzie lub menopauzie, u których pojawił się problem z nietrzymaniem moczu. Warto podkreślić zalety urządzenia EMSELLA, ponieważ umożliwia ono przeprowadzenie zabiegu w pełni bezinwazyjnego, bezbolesnego i bez konieczności zdejmowania odzieży! Tak, to jest możliwe! Wystarczy usiąść, aby urządzenie zaczęło robić to, co do niego należy, czyli leczyć. Podczas trwania zabiegu pacjentki będą odczuwały przyjemne mrowienie oraz skurcze mięśni dna miednicy. Jak widać zakres działania ginekologii estetycznej jest całkiem szeroki i nie odnosi się wyłącznie do wyglądu.

 

Urządzenia do ginekologii estetycznej FOTONA INTIMA

Kolejnym innowacyjnym urządzeniem do ginekologii estetycznej jest FOTONA INTIMA. Zabieg wykonywany przy użyciu tego urządzenia polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu pęcherza moczowego. Podczas jego trwania laser oddziałuje na błonę śluzową przedsionka pochwy, ujście pęcherza moczowego i obszar wzdłuż przedniej ściany pochwy. Zabieg ten skutecznie leczy wysiłkowe nietrzymanie moczy, ale wpływa również na doznania seksualne. Wszystko za sprawą tego, że kanał pochwy zostaje ujędrniony, a to oznacza, że jest bardziej czuły na bodźce.

FOTONA INTIMA – ZABIEG LECZĄCY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU

Urządzenia do ginekologii estetycznej FOTONA INTIMA charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością, dzięki czemu w większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, aby widzieć znaczną poprawę i ujędrnienie kanału pochwy. Natomiast w sytuacji, gdy efekt nie jest zadowalający, to można powtórzyć zabieg po miesiącu od poprzedniego. Pacjenci chwalą tę metodę leczenia nietrzymania moczu i ujędrniania pochwy między innymi za to, że do zabiegu nie trzeba się wcześniej przygotowywać, jak również nie ma specjalnych wymogów co do tego, jak postępować po poddaniu się zabiegowi. Pacjent tak naprawdę zaraz po opuszczeniu gabinetu może powrócić do codziennych aktywności. I cieszyć się przy tym bardziej satysfakcjonującym życiem seksualnym.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl