Redukcja tkanki tłuszczowej- urządzenia do redukcji - rozbijania tkanki tłuszczowej i odchudzania - BTL
Redukcja tkanki tłuszczowej- urządzenia, które działają w oparciu o najnowsze technologie

Urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej przedstawione na naszej stronie internetowej są rewolucyjnymi modelami, które w sposób bezpieczny redukują tłuszcz z różnych miejsc na ciele. Ważne w tym procesie jest bezpieczeństwo. Redukcja tkanki tłuszczowej powinna odbywać się przy pomocy urządzeń spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz przy użyciu skutecznych rozwiązań technologicznych.

Natychmiastowa redukcja tkanki tłuszczowej

Prezentujemy profesjonalne urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej, które są z powodzeniem użytkowane w wielu uznanych klinikach medycyny i salonach kosmetycznych.

BTL VANQUISH ME (zautomatyzowana, selektywna i nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu najnowszej technologii Vanquish LAHF. Zabieg wykonany za pomocą tego urządzenia jest bezpieczny, a jego efekty trwałe),

BTL EMSCULPT (rzeźbi ciało w sposób nieinwazyjny, pomaga zbudować silny system mięśniowy i redukować tkankę tłuszczową, pozwala na efektywny lifting pośladków),

BTL UNISON (wykorzystuje synergiczne działanie dwóch technologii: ukierunkowanej energii fali akustycznej oraz monopolarnej radiofrekwencji, dzięki czemu możliwa jest skuteczna redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu)

Najlepsze technologie wdrożone w nowoczesne urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej

Mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze. Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMSCULPT mięśnie kurczą się do poziomu supermaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę.

Redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa także dzięki perfekcyjnej selektywności, którą gwarantuje technologia LAHF wdrożona w działanie urządzenia BTL Vanquish ME. Jej działanie oparte jest o przemianę energii HF w energię cieplną.

Monopolarna energia fal radiowych używana podczas pracy urządzenia BTL UNISON skutecznie redukuje miejscową tkankę tłuszczową. System wspierany dodatkowo przez energię fali akustycznej, przyspiesza remodeling kolagenu, dzięki czemu ciało jest nie tylko wyszczuplone, ale również pięknie wymodelowane, elastyczne i pozbawione cellulitu. Dzięki synergicznym działaniu tych dwóch czynników, metabolizm produktów przemiany materii jest w znacznym stopniu przyspieszony.

Redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki

Wymodelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste. Dużym udogodnieniem w pracy nad tym procesem są super wydajne i efektywne urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej.

Technologia RID pozwala na w pełni bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz modelowanie newralgicznych części ciała. Jest również nieocenionym narzędziem w walce z uporczywym cellulitem. Perfekcyjnie skonstruowane głowice umożliwiają dużą kontrolę nad przebiegiem redukcji tłuszczu, czym podnoszą poziom bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu. Technologia ta wykorzystana jest w pracy urządzenia BTL EXILIS ELITE.

BTL EXILIS ELITE (jeśli szukasz kompleksowego urządzenia, które potrafi modelować sylwetkę, redukuje tłuszcz i posiada funkcję odmładzania skóry twarzy, to EXILIS ELITE jest urządzeniem, które powinno się znaleźć w wyposażeniu Twojego gabinetu kosmetycznego lub kliniki medycyny estetycznej),

BTL HIPRO (to urządzenie, które umożliwia efektywną lipolizę miejscowych złogów podskórnej tkanki tłuszczowej, wyposażone jest w niezwykle poręczne aplikatory. Dodatkowo, technologia HIFU 2 ujędrnia poszczególne części ciała)

Urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej są podstawowym wyposażeniem salonów medycyny estetycznej

W urządzeniach Państwu przedstawianych, zostały zastosowane nowatorskie, niezwykle skuteczne rozwiązania, które są wykorzystywane do redukcji tkanki tłuszczowej na całym świecie. W XXI wieku, zabieg ten jest jednym z najczęściej wybieranych, mających na celu poprawienie jakości życia poprzez niwelowanie dolegliwości i przypadłości natury estetycznej.

Urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej powinny:

być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Trwałość urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej jest niezwykle ważnym czynnikiem, wpływającym na komfort pracy,

cechować się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Redukcja tkanki tłuszczowej nie powinna nieść ze sobą ryzyka uszkodzenia tkanek. Dlatego tak ważne jest, by urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej były możliwie jak najmniej inwazyjne,

być intuicyjne. Doskonale zintegrowane części urządzenia, przyjazny interfejs oraz czytelne panele- są elementami mającymi wpływ na bezproblemowe wykonywanie zabiegów,

umożliwiać szybką i skuteczną terapię. W dzisiejszych czasach- okres regeneracji po zabiegu powinien być możliwie najkrótszy. Redukcja tkanki tłuszczowej jest powszechnym zabiegiem, któremu poddaje się coraz większa liczba osób. Czas rekonwalescencji po zabiegu nie może być długi, ponieważ klienci pragną szybko wrócić do codziennych aktywności,

być łatwe w obsłudze. Automatyzacja redukcji tłuszczu jest naturalnym efektem postępu technologicznego. Urządzenia do redukcji tłuszczu powinny być łatwe w obsłudze, a ich działanie intuicyjne w koordynacji poszczególnych etapów,

być wielofunkcyjne. Łączenie działania kilku różnych technologii, doskonale sprawdza się w przypadku medycyny estetycznej, a zwłaszcza już w zabiegach redukcji tkanki tłuszczowej. Z jednej strony, zależy nam na bezpiecznym, szybkim i nieinwazyjnym pozbyciu się tłuszczu, a z drugiej- na efekt zabiegu ma wpływ stopień uelastycznienia i ujędrnienia skóry

Redukcja tkanki tłuszczowej i efektywne rzeźbienie mięśni

Spośród wszystkich prezentowanych urządzeń, na szczególną uwagę zasługuje BTL EMSCULPT. Działanie tego niezwykłego urządzenia opiera się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz stymulacji mięśni do wytężonej pracy, tak, by uzyskać optymalne efekty.
Budowanie mięśni oraz redukcja tłuszczu w synergicznym działaniu była dotąd możliwa wyłącznie podczas uprawiania sportów. W XXI wieku ten sam efekt uzyskujemy poddając zabiegowi, podczas którego wykorzystane są możliwości BTL EMSCULPT. To innowacyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej dedykowane jest również osobom, które mają problem z wymodelowaniem sylwetki, a w szczególności newralgicznych partii, takich jak brzuch i pośladki. Urządzenie działa kompleksowo, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów i ich pacjentów. Redukcja tkanki tłuszczowej przy pomocy BTL EMSCULPT zdobywa rzesze zwolenników na całym świecie (działamy w 58 krajach!), przynosząc spektakularne rezultaty.

Skuteczny pogromca tłuszczu

BTL EMSCULPT doskonale sprawdza się w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, bioder czy pośladków. Technologia opiera się na ultra skutecznej stymulacji mięśni do skurczów nieosiągalnych w naturalnych warunkach. Impulsy działają równocześnie na całą powierzchnię mięśnia, co dodatkowo potęguje efekt i przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonany za pomocą BTL EMSCULPT jest doskonałym rozwiązaniem dla pań niemogących wrócić do kształtu ciała sprzed ciąży lub mających nieharmonijnie rozłożoną tkankę tłuszczową (np. panie o kształcie ciała typu gruszka). Na zabieg zgłaszają się również panowie, których dotyczy otyłość brzuszna oraz wszyscy ci, którzy mimo zmiany trybu życia, wdrożenia odpowiednich planów żywieniowych i aktywności fizycznej- nie mogą uzyskać wymarzonych kształtów. W dodatku, zabieg jest krótki- trwa zaledwie 30 minut, a jego efekty są szybko widoczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdą w niej Państwo urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej, które spełnią Państwa wymagania. Zaopatrujemy zarówno kliniki medycyny estetycznej jak i dostarczamy wyposażenie dla salonów kosmetycznych. Współpracujemy z lekarzami i kosmetologami z całego świata, co skutkuje wdrożeniem najnowszych technologii i powstawaniem zintegrowanych systemów na miarę XXI wieku.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl