Profesjonalne urządzenia do liftingu, ujędrniania twarzy i zabiegów - hipro-v - BTL
Profesjonalne urządzenia do twarzy

Twarz to niejako nasza wizytówka, nic więc dziwnego, że profesjonalne urządzenia do twarzy, jak i medycyna estetyczna cieszą się rosnącą popularnością. Współczesna technologia pozwala nam bowiem skutecznie walczyć z różnymi niedoskonałościami i defektami urody w sposób skuteczny i bezpieczny dla pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się tego, co było dotąd źródłem naszych kompleksów.

Przykładem mogą być chociażby opadające powieki. Żeby je usunąć nie trzeba już odwiedzać chirurga i poddawać się inwazyjnemu zabiegowi, po którym konieczna jest rekonwalescencja. Teraz wystarczy tylko krótki zabieg przy pomocy nowoczesnego urządzenia i skóra staje się napięta, a powieka uniesiona… Urządzenia do twarzy mają różne zastosowania i pozwalają walczyć z różnego rodzaju uciążliwościami, co sprawia, że z łatwością można je dobrać do swojej przypadłości. A tych jest naprawdę dużo – począwszy od drobnych niedoskonałości, aż po bardziej dotkliwe, które wiążą się nie tylko z estetyką, ale również zdrowiem pacjenta.

Lifting skóry

W czasach kiedy panuje kult młodości, nie można zapomnieć o zabiegach, które mają na celu zatrzymanie upływających lat. Nieinwazyjny lifting, który skutecznie wygładzi zmarszczki cieszy się ogromną popularnością, czego powodem jest między innymi skuteczność i bezbolesność. Profesjonalne urządzenia do twarzy pozwalają ujędrnić skórę i sprawić, że będzie wyglądała na młodszą. Szczególnym powodzeniem cieszą się te, które poprawiają kondycję delikatnej skóry wokół oczu, gdzie najszybciej tworzą się zmarszczki mimiczne, które potrafią dodawać niepotrzebnie lat. Urządzenia do twarzy potrafią z tym skutecznie walczyć, co przekłada się na lepsze samopoczucie osoby, która podda się takiemu zabiegowi, wyższą samoocenę czy pewność siebie. Jednym słowem takie zabiegi niosą ze sobą mnóstwo korzyści, są coraz bardziej przystępne cenowo i w związku z tym coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw, jakie daje medycyna estetyczna.
Ingerowanie we własny wygląd przestało też być nareszcie tematem tabu i nie wstydzimy się tego, że dbamy o siebie i chcemy dobrze wyglądać. Bo może to być wyłącznie powód do dumy!

 

Profesjonalne urządzenia do twarzy na walkę z upływającym czasem

Przełomowa technologia, która umożliwia odmłodzenie nawet o kilka lat w zaledwie kilka minut, zawarta jest w urządzeniu, jakim jest BTL TR-HIPRO V lub BTL EXILIS ULTRA 360. Zabieg wykonywany na twarz, pozwala uzyskać efekt w postaci nieinwazyjnego liftingu, uniesienia rysów twarzy, a także wykonturowania owalu. Ponadto skóra twarzy widocznie się napina, a zmarszczki oraz bruzdy stopniowo zanikają i stają się niewidoczne. Dzięki temu, że z twarzy schodzi tak zwane napięcie mięśniowe, to mimika staje się bardziej zrelaksowana, a tym samym wyraz twarzy jest bardziej pogodny i radosny. Profesjonalne urządzenia do twarzy to niezwykle skuteczna metoda na walkę z upływającym czasem. Warto zaznaczyć, że nie tylko efekty są przyjemne, ale również sam zabieg. W trakcie jego trwania pacjentki odczuwają bowiem przyjemne uczucie ciepła, które relaksuje i sprawia, że możemy się odprężyć.

 

Urządzenia do twarzy anti-aging

Marzysz o odmłodzeniu twarzy z efektem anti-aging? W takim razie urządzenie BTL EXILIS ELITE jest to urządzenie do ujędrniania skóry na twarzy spełni wszystkie Twoje wymagania. Wykorzystuje bowiem rewolucyjną technologię, której zawdzięczamy wyraźną poprawę napięcia skóry, jej tekstury i sprężystości. To wszystko powoduje, że skóra staje się gładsza i wygląda na o wiele młodszą. Jeżeli chodzi o redukcję zmarszczek i efekt anti-aging, to urządzenia do twarzy, takie jak EXILIS ELITE stosowane są na zmarszczki wokół oczu, ust, na czole oraz szyi. Kluczowe jest też utrzymywanie się efektów, a te w tym przypadku są naprawdę trwałe i mierzalne. Zauważalne zmiany można dostrzec już po pierwszym zabiegu. Jednak dla wzmocnienia efektów zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. Wówczas skóra nie tylko zostanie ujędrniona, ale również zwiększona zostanie produkcja kolagenu, dzięki czemu efekt będzie się utrzymywał naprawdę długo.

BTL EXILIS ELITE

Urządzeniami, które trwale poprawia napięcie skóry, za sprawą nieinwazyjnego liftingu są też profesjonalne urządzenia do twarzy BTL HIPRO. W dużym skrócie zabieg polega na punktowej termoablacji, podczas której dochodzi do pobudzenia fibroblastów, które to z kolei odpowiadają za powstawanie nowego kolagenu. Metodą, jaką wykorzystują urządzenia do twarzy HIPRO-V możemy ujędrnić czoło, okolice oczu, szyję, policzki, jak również poprawić linię żuchwy i brwi.

HIPRO aparat sklejone

 

Profesjonalne urządzenia do twarzy na problemy ze skórą

Trądzik to przypadłość, z którą zmaga się większość nastolatków. Jednak jeżeli jest on nasilony i na dodatek nieleczony, to może się okazać, że problem nie zniknie wraz z zakończeniem okresu dojrzewania. Pozostaną po nim bowiem ślady w postaci blizn i niedoskonałości. Na szczęście dzisiejsza technologia i możliwości medycyny estetycznej dają szansę na pozbycie się tego typu kompleksów. Jednym ze sposobów radzenia sobie z bliznami potrądzikowymi i niedoskonałościami cery są profesjonalne urządzenia do twarzy BTL HIL ESTHE. Światło lasera sprawia, że urządzenie jest w stanie usunąć blizny, ujędrnić skórę, przyspieszyć proces gojenia się ran, zmniejszyć widoczność porów, jak również działać przeciwzmarszczkowo. Ponadto HIL ESTHE jest niezastąpiony w leczeniu trądziku pospolitego oraz różowatego. Do tego zapewni ujędrnienie skóry twarzy.

 BTL HIL ESTHÉ

W celu usunięcia blizn potrądzikowych i poprawy jakości skóry, można też poddać się wysoce skutecznym zabiegom z użyciem lasera frakcyjnego. Urządzenia do twarzy wykorzystujące laser frakcyjny CO2, pozwalają zlikwidować nie tylko blizny powstałe w wyniku trądziku, ale również pourazowe czy oparzeniowe. Laser skutecznie usuwa też widoczne na twarzy przebarwienia. W porównaniu z tradycyjnymi laserami, laser frakcyjny wnika dużo głębiej w skórę, dzięki czemu efekt jest o wiele bardziej widoczny. Czas rekonwalescencji po takim zabiegu wynosi od 3 do 6 dni, a rezultat jest wysoce efektywny.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl