Urządzenia i profesjonalny sprzęt do modelowania sylwetki - BTL
Urządzenie do modelowania sylwetki

Profesjonalne urządzenie modelujące ciało!


Kult pięknego ciała sprawia, że kobiety marzą o smukłej, nieskazitelnej sylwetce, którą pomaga uzyskać urządzenie do modelowania sylwetki. Przy czym należy zaznaczyć, że troska o perfekcyjny wygląd, top nie tylko domena kobiet. Panowie również coraz częściej walczą z nadprogramowymi kilogramami, które pragną zastąpić idealną rzeźbą. Problem jednak często bywa w tym, że aby zbudować masę mięśniową i wymodelować sylwetkę, potrzebujemy regularnych ćwiczeń, a co się z tym, wiąże setek godzin spędzonych na siłowni i hektolitrów wylanego potu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ten sprzęt do modelowania sylwetki, który zapewnia profesjonalną pracę zapewnia zaskakujące efekty.

Tylko po co się męczyć, skoro nowoczesna technologia proponuje nam o wiele bardziej przyjemne dążenie do wymarzonej sylwetki? Bez morderczych treningów i katowania organizmu wykańczającymi ćwiczeniami. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń, takich jak urządzenie do modelowania sylwetki, które sprawia, że szybko widzimy efekty, a przy tym nie wkładamy w to żadnego wysiłku.

Urządzenie do modelowania sylwetki BTL EMSCULPT

Chcesz się cieszyć szczupłą, wysportowaną sylwetką, którą z dumą będziesz mógł eksponować? W takim razie urządzenie do modelowania sylwetki BTL EMSCULPT jest idealne dla Ciebie i z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Bowiem ta innowacyjna maszyna, jako pierwsza na tynku, potrafi w pełni bezinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić mięśnie. Ta nowoczesna technologia została wprowadzona całkiem niedawno, ale już zdążyła zdobyć całe rzesze fanów, które zawdzięczają jej wymarzoną i jędrną sylwetkę. Oprócz wspomnianej już rzeźby i wyszczuplenia, urządzenie do modelowania sylwetki BTL EMSCULPT wykonuje również lifting pośladków, dzięki czemu stają się one jędrne i umięśnione. A jędrne pośladki, to coś, co z pewnością pożądane jest przez wiele kobiet. Teraz można je mieć w szybki i prosty sposób. Po serii zabiegów płaska pupa nabiera kształtów i staje się prawdziwym powodem do dumy.

Boisz się bólu i z tego powodu zdarzyło Ci się w przeszłości rezygnować z różnych zabiegów, które mogły dać widoczne efekty, w postaci ciała utrzymanego w lepszej kondycji? Doskonale to rozumiemy, bo przecież nikt nie lubi cierpień. Na szczęście z nowoczesnym urządzeniem do modelowania sylwetki temat bólu w ogóle nie istnieje. Ale to nie koniec zalet tego innowacyjnego urządzenia. Urządzenie do modelowania sylwetki pozytywnie oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale również psychikę. Za sprawą spektakularnych efektów zyskujemy pewność siebie, lepiej czujemy się we własnym ciele oraz poprawia się nasze samopoczucie. A to bezpośrednio przekłada się na relacje towarzyskie i większą ochotę na prowadzenie aktywnego trybu życia. Jednym słowem warto wypróbować urządzenie do modelowania sylwetki BTL EMSCULPT i na własnej skórze przekonać się o niesamowitych efektach.

 

Jedno urządzenie do modelowania sylwetki i aż 5 efektów

Kolejne urządzenie do modelowania sylwetki, które jest godne polecenia to BTL UNISON. Łączy ono w sposób rewolucyjny dwie sprawdzone technologie, które zapewniają trwałe i widoczne efekty. Do tych technologii zaliczamy monopolarną radiofrekwencję oraz ukierunkowaną energię fali akustycznej. Zapewne dla większości nazwy te brzmią obco i nie wiemy, co się za nimi kryje, dlatego też spieszymy z wyjaśnieniem, jakie działanie mają te skuteczne technologie. Otóż zawdzięczamy im aż pięć spektakularnych efektów, które pojawiają się po stosunkowo krótkich zabiegach. Jednym z najbardziej oczekiwanych rezultatów, które następują wskutek korzystanie z urządzenia do modelowania sylwetki jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Różnicę doskonale widać gołym okiem. Wystarczy tylko zrobić zdjęcie przed rozpoczęciem przygody z tym nowoczesnym urządzeniem, a kolejne po kilku tygodniach, aby dostrzec diametralne zmiany. Sylwetka staje się szczupła i pięknie wymodelowana, a po dodatkowych kilogramach nie ma śladu.

A jeśli chcemy mieć namacalny dowód na to, że urządzenie do modelowania sylwetki BTL UNISON działa, co potwierdzą liczby, to powinniśmy przed zabiegiem wziąć miarę i zapisać obwody, np. w talii, biodrach i udach. Kiedy po kilku zabiegach ponownie weźmiemy centymetr do rąk, to bardzo możliwe, że zaczniemy przecierać oczy ze zdziwienia, ponieważ nie będziemy mogli uwierzyć w to, że w tak krótkim czasie i to bez zbędnego wysiłku, można tak bardzo zredukować miejscowo tkankę tłuszczową i wysmuklić sylwetkę. I wszystko to za sprawą jednego, cudownego urządzenia!

Jakie są pozostałe cztery efekty? Zaliczamy do nich przyspieszenie aktywności metabolicznej, co również przekłada się na wysmuklenie sylwetki, redukcję cellulitu, poprawę elastyczności skóry oraz remodeling kolagenu. To wszystko sprawia, że skóra zostaje poddana tak zwanej renowacji, co znacznie wpływa na polepszenie jej kondycji, jędrności oraz wymodelowanie.

BTL UNISON

Przełomowe urządzenie do modelowania sylwetki BTL EXILIS ULTRA 360

Chcąc wymodelować sylwetkę, mamy tak naprawdę szereg różnych możliwości i urządzeń. Dzięki temu, możemy wybrać takie, które najbardziej nam odpowiada i spełnia nasze wymagania. Być może to właśnie urządzenie do modelowania sylwetki BTL EXILIS ULTRA 360 jest tym, które odmieni nasz wygląd i sprawi, że poczujemy się o niebo lepiej. Jego działanie polega między innymi na skutecznym przemodelowaniu sylwetki, które opiera się na rewolucyjnej technologii RID, czyli rozpoznanie – izolacja – deaktywacja. Innymi słowy, urządzenie to redukuje obwód oraz zmienia kształt problematycznych partii ciała. Ponadto przyczynia się do poprawy elastyczności, napięcia i sprężystości skóry.

Pobudzenie cząsteczek, które następuje wskutek stosowania fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, daje doskonałe efekty jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej czy poprawę tekstury skóry… Innowacyjne głowice sprawiają, że cały zabieg jest w pełni bezpieczny, co potwierdziły przeprowadzone pod tym kątem badania in vivo i in vitro.

Exilis_Ultra_360

 

Innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki BTL VANQUISH ME

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Urządzenie do modelowania sylwetki BTL VANQUISH ME dzięki nowoczesnej technologii pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz wymodelować sylwetkę w sposób bezinwazyjny, a przy tym bezkontaktowy i całkowicie zautomatyzowany. Co ważne z punktu widzenia klienta, terapia przy użyciu tego nowoczesnego urządzenia jest krótka, ale efekty są doskonale widoczne. Terapia jest w pełni bezpieczna, a bezinwazyjność zabiegu sprawia, że urządzenie w ogóle nie ma kontaktu z ciałem pacjenta. Kolejną istotną informacją jest to, że zaraz po zabiegu można wrócić do dotychczasowej aktywności i jedyne co pozostaje, to czekać na efekty. A te pojawią się szybko i z całą pewnością będą satysfakcjonujące. Potwierdzają to osoby, które skorzystały z tego innowacyjnego urządzenia do modelowania sylwetki i cieszą się spektakularnymi efektami. BTL VANQUISH ME to najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej oraz jedyny taki aparat na rynku!

BTL VANQUISH ME

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl