Urządzenia do zwalczania, redukcji i usuwania cellulitu - tkanki tłuszczowej - BTL
Urządzenia do zwalczania cellulitu

Cellulit to zmora zdecydowanej większości kobiet, z którą pomaga walczyć urządzenie do cellulitu. Dzięki niemu możemy czuć się pewnie i nie musimy wstydzić się własnego ciała. A cellulit niestety nie jest łaskawy dla płci pięknej i pojawia się niezależnie od wagi czy wieku. Tak zwaną pomarańczową skórkę można dostrzec już u nastoletnich dziewcząt, które dopiero co wkroczyły w okres dojrzewania. Głównie umiejscawia się on na pośladkach, udach i w okolicach bioder. W znacznej większości przypadków problem ten dotyczy kobiet. Ma to związek między innymi z gospodarką hormonalną oraz rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej w organizmie kobiety. Ale nie tylko. Cellulit może też mieć podłoże genetyczne. Bywa także efektem niezdrowego trybu życia – złej diety oraz braku aktywności fizycznej. Jednak niezależnie od tego, co spowodowało, że na naszym ciele pojawiły się nieestetyczne grudki, a jest to źródłem naszego dyskomfortu, to powinniśmy się z tym problemem solidnie rozprawić.

Sposób na walkę z cellulitem

Sposobów na walkę z cellulitem jest wiele. Począwszy od odpowiedniej codziennej pielęgnacji, polegającej na masażach, wykonywaniu peelingów i wmasowywaniu kremów przeznaczonych do skóry z cellulitem, na profesjonalnych zabiegach kończąc. I to właśnie te ostatnie wyróżniają się największą skutecznością. Urządzenie do redukcji cellulitu sprawia, że już po jednym, kilkuminutowym zabiegu możemy dostrzec różnicę w postaci bardziej jędrnej i gładkiej skóry. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że urządzenie do usuwania cellulitu cechuje się bardzo wysoką skutecznością, co jest jego ogromnym atutem.

Często kobiety, które zgłaszają się na zabiegi, które wykonywane są przez urządzenie do zwalczania cellulitu twierdzą, że próbowały już różnych sposobów, aby zmniejszyć widoczność pomarańczowej skórki, ale rezultaty nie były zadowalające. I dlatego postanowiły poddać się profesjonalnemu zabiegowi, pokładając nadzieje w tym, że nowoczesne urządzenie na cellulit ich nie zawiedzie. I tak też się dzieje.  Po kilku zabiegach efekty są spektakularne, skóra zostaje ujędrniona, a po cellulicie nie ma śladu. Dzięki temu poprawia się samopoczucie kobiet, stają się one pewniejsze siebie i sytuacje, w których muszą odsłonić swoje ciało, na przykład na plaży czy basenie, nie wywołuje już u nich skrępowania i stresu. Wręcz przeciwnie. Po zabiegach kobiety pragną podkreślać swoje kobiece piękno i eksponować wdzięki, które pozbawione są niedoskonałości w postaci cellulitu. To wszystko sprawia, że jeżeli mamy cellulit i jest on naszym kompleksem, który ogranicza i powoduje dyskomfort, to nie należy czekać, tylko trzeba czym prędzej się z nim uporać. A pomoże w tym nowoczesne urządzenie do cellulitu.

Skuteczne urządzenie do cellulitu BTL X-WAVE

Terapia falami akustycznymi, bo właśnie na niej opiera się działanie urządzenia, jakim jest urządzenie do redukcji cellulitu BTL X-WAVE początkowo wykorzystywana była do kruszenia kamieni nerkowych, później zastosowanie znalazła w medycynie sportowej, a w ostatnim czasie z powodzeniem stosowana jest w medycynie estetycznej. W tym ostatnim przypadku – który najbardziej nas w tym momencie interesuje – fale mają mniejsze natężenie, które nie uszkadza tkanek, ale jest na tyle silne, że wnika wgłąb i leczy, przynosząc widoczne rezultaty.

Warto podkreślić, że urządzenie do usuwania cellulitu BTL X-WAVE działa w sposób w pełni bezinwazyjny. A to z kolei ma wpływ na to, że pacjentka podczas zabiegu w ogóle nie odczuwa bólu. Dlatego mogą poddać się mu również osoby z niską tolerancją na ból, przez który inne metody mogłyby być niemożliwe do przeprowadzenia.

x-wave

Zaawansowane leczenie pozwala uzyskać jędrną i gładką skórę w miejscach, w których występowały grudki i nieestetyczne zmiany. A o skuteczności tego urządzenia świadczy nie tylko zadowolenie kobiet, które pożegnały się z cellulitem, dzięki BTL X-WAVE, ale również potwierdzają to naukowe badania. Ta innowacyjna metoda oparta na najnowocześniejszych technologiach ma ogromną przewagę nad dotychczas stosowanymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i walki z cellulitem. Wszystko za sprawą efektów, które są widoczne szybko i utrzymują się na bardzo długo. Jeżeli zależy nam na osiągnięciu maksymalnych rezultatów, wtedy powinniśmy poddać się trzytygodniowej kuracji, podczas której zabiegi będą wykonywane dwa razy w tygodniu. Po takiej terapii zwiotczała skóra stanie się jędrna, a charakterystyczne przy cellulicie dołki zostaną całkowicie lub niemal całkowicie zredukowane.

To nie wszystkie zalety tego innowacyjnego zabiegu – urządzenie do zwalczania cellulitu BTL X-WAVE wygładza jednocześnie nierówności skórne, zmniejsza widoczność blizn oraz rozstępów. Skóra, która przed zabiegiem była pełna wgłębień i defektów, zostaje wypełniona i dzięki temu staje się jędrna. W jej obrębie pojawiają się nowe włókna kolagenowe oraz elastynowe odpowiedzialne m.in. za sprężystość i młody wygląd.

 

Szybkie efekty bez wysiłku – urządzenie do liftingu skóry BTL HIPRO

Często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że jeżeli chcemy pozbyć się cellulitu i tym samym móc cieszyć się gładką skórą, to musimy dużo  i regularnie się ruszać. Wiele osób poleci zapewne kupienie karnetu na siłownię i systematyczne ćwiczenia. Ale co jeśli nie mamy ochoty wylewać hektolitrów potu lub nie możemy czekać długich miesięcy na efekty, bez pewności czy one się pojawią w takim stopniu, jaki nas usatysfakcjonuje. Bo na przykład za miesiąc rozpoczynamy urlop i chciałybyśmy podczas jego trwania eksponować jędrne ciało. I nie przejmować się tym, że nasze uda i pośladki pokrywają nieestetyczne grudki. W takich sytuacjach ratunku możemy szukać w nowoczesnym sprzęcie BTL HIPRO. To urządzenie do liftingu skóry z pewnością nas nie zawiedzie, a efekty przerosną nasze najśmielsze oczekiwania.

Innowacyjne urządzenie dedykowane do liftingu skóry – BTL HIPRO to najnowsza generacja liftingu ultradźwiękowego. Skupienie fali ultradźwiękowej powoduje punktową termoablację, a ta z kolei przyczynia się do wytwarzania nowego kolagenu. Ta metoda sprawia, że mamy do czynienia z trwałymi efektami w postaci lepszego napięcia i liftingu skóry. Specjalne aplikatory za pomocą których wykonuje się zabieg, umożliwiają ogniskowanie wiązki ultradźwiękowej na głębokość nawet 13 mm. A to gwarantuje skuteczną i efektowną lipolizę miejscowych złogów tkanki tłuszczowej, znajdującej się tuż pod skórą, czyli m.in. cellulitu. Bo cellulit to przecież nic innego, jak nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej i pofałdowanie jej pod powierzchnią skóry.

Urządzenie do liftingu skóry BTL HIPRO posiada działanie, któremu zawdzięczamy redukcję tkanki tłuszczowej z brzucha i ud oraz ujędrnienie pośladków. Po serii zabiegów będzie można zapomnieć o problemie związanym z cellulitem i zwiotczałą skórą, bowiem stanie się ona gładka i jędrna jak nigdy wcześniej!

HIPRO aparat sklejone

Urządzenie do usuwania cellulitu – usuń cellulit z BTL TR-BEAUTY

Urządzenie do usuwania cellulitu sprawia, że w kilka minut zyskujemy piękne i jędrne ciało. Nieinwazyjny zabieg przy użyciu urządzenia TR-BEAUTY opiera się na monopolarnej fali radiowej, która głęboko regeneruje skórę właściwą oraz tkankę podskórną bez uszkodzenia jej zewnętrznej warstwy. W obrębie ciała urządzenie do zwalczania cellulitu w sposób spektakularny redukuje tkankę tłuszczową, eliminuje obrzęki i modeluje sylwetkę. Po jego zastosowaniu na zwiotczałą skórę pośladków i ud, pokrytą tak zwaną pomarańczową skórką, dostrzec można widoczne napięcie i ujędrnienie tych obszarów.

BTL TR-BEAUTY

Jak to się dzieje, że urządzenie na cellulit sprawia, iż pomarańczowa skórka staje się niewidoczna, czyli ustępuje? Sekret tkwi w tym, że zwłóknienia, które tworzą cellulit podczas zabiegu podawane są działaniu ciepła – fala radiowa podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, co daje efekt w postaci redukcji złogów tłuszczu i konturowania sylwetki. Jednocześnie w miejscach problematycznych zabieg zapobiega tworzeniu się nowych złogów. Co ważne, dotyczy to nie tylko cellulitu, ale również blizn i rozstępów, które także bywają źródłem kompleksów. Na szczęście w obecnych czasach i przy zastosowaniu nowoczesnej technologii można sobie z tym w prosty sposób poradzić.

Istotną informacją dla osób, które poddają się zabiegowi jest to, że autoregeneracja trwa jeszcze przez kilka miesięcy po wykonaniu zabiegu. Co to oznacza? Otóż przez kilka następnych miesięcy pod skórą zachodzą procesy, które będą skutkowały zwiększoną gęstością skóry, poprawą jej elastyczności i jędrności. A zatem jeden zabieg i długie miesiące działania i regeneracji. A efekt zachwycający! Urządzenie do usuwania cellulitu TR-BEAUTY znakomicie radzi sobie zarówno z cellulitem tłuszczowym, jak zwłóknieniami. Jest innowacyjne, nieinwazyjne i przynosi zdumiewające rezultaty.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl