Urządzenie na opadające powieki, lifting obwisłych powiek - jak pozbyć się - podnieść opadające powieki - BTL
Urządzenie na opadające powieki

Opadające powieki to problem, który dotyka wiele kobiet, a uporać się z nim pomaga urządzenie na opadające powieki. Wystarczy poddać się zabiegowi opartemu na najnowocześniejszej technologii, aby skutecznie pożegnać utrapienie, jakim są opadające powieki. I to wszystko bezinwazyjnie, czyli bez wizyty u chirurga i konieczności korzystania ze skalpela. Panie, które poddają się zabiegowi na opadające powieki są zachwycone rezultatem i cieszą się z tego, że dowiedziały się o tym, jakie możliwości daje urządzenie na opadające powieki, pozwalające uniknąć niechcianego cięcia chirurgicznego, które zazwyczaj okupione jest strachem, stresem i bólem. A tutaj wszystko odbywa się szybko, sprawnie, bezboleśnie i co najważniejsze skutecznie oraz bezpiecznie…

Dlatego jeśli problem opadających powiek nas dotyczy, to nie ma sensu dłużej się z nim męczyć. Bo nie dość, że obniża to naszą pewność siebie i skutkuje gorszym samopoczuciem, to na dodatek sprawia, że twarz wygląda na smutniejszą i starszą.

Powieki mają to do siebie, że są bardzo delikatne i cienkie. Górna powieka na dodatek pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ ma za zadanie utrzymywać oko otwarte – w przybliżeniu czas ten wynosi około 16-tu godzin na dobę. Ale to nie to jest powodem, który sprawia, że powieki zaczynają opadać. W końcu pełnią one u każdego taką samą rolę, a nie każdy boryka się z ich opadaniem. Kluczowa jest tutaj bowiem budowa i różne czynniki towarzyszące. Chodzi mianowicie o to, że pod powieką znajduje się tłuszcz i mięśnie. Kiedy nagle masa naszego ciała drastycznie spada, wówczas tłuszczu pod powieką ubywa. I wskutek zmniejszenia objętości, bardzo często powieka zaczyna opadać. Kolejną kwestią działającą na niekorzyść jest coś na co nie mamy wpływu, a mianowicie wiek. Im jesteśmy starsi, tym skóra staje się mniej gęsta, produkuje mniejsze ilości kolagenu i elastyny, a to bezpośrednio przekłada się na kondycję skóry i trzymanie powiek.

Co na opadające powieki ?

Sposoby na usunięcie opadających powiek są różne. Jednak najbardziej inwazyjne polega na chirurgicznej korekcji górnych powiek. A to wiąże się z bliznami i kilkutygodniowym procesem rekonwalescencji. Tylko po co narażać się na takie niedogodności, jeśli można skorzystać z metod, jakie zapewnia urządzenie na opadające powieki, które jest bezbolesne, a po jego przeprowadzeniu od razu możemy wrócić do dawnych aktywności. Bez zbędnej ceny rekonwalescencji i blizn. Usuwanie opadających powiek jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Nowoczesne urządzenie na opadające powieki – sprzęt laserowy z rodziny FOTONA

Przełomowa technologia, na której opiera się urządzenie na opadające powieki wykorzystuje nowoczesną technologię laserową, która dostępna jest w laserach firmy Fotona. Zabieg z wykorzystaniem tej technologii polega na odparowaniu powierzchownych warstw naskórka, z zastosowaniem wiązki laserowej, a w kolejnym etapie na podgrzaniu głębokich warstw skóry. Dzięki temu włókna kolagenowe przebudowują się, powstaje także duża liczba nowych. W efekcie silnej stymulacji naskórek się złuszcza i następuje jego silna regeneracja oraz odmłodzenie, czyli przywrócenie dawnego poziomu jędrności. Tym samym poprawia się kontur oka, a twarz wygląda na bardziej wypoczętą i pogodną.

Dzięki temu, że zabieg jest bezinwazyjny, to zaraz po jego przeprowadzeniu można wrócić do codziennych aktywności, bez konieczności przechodzenia przez proces rekonwalescencji. Taki zabieg nie tylko poprawia komfort życia, ale również pozytywnie wpływa na samopoczucie i odbieranie naszej osoby przez innych. Bowiem brak opadających powiek sprawia, że wydajemy się bardziej pogodni i radośni. Poza tym, kolejnym plusem pozbycia się opadających powiek jest widoczne odmłodzenie. Po zmianie, jaką jest likwidacja opadających powiek wyglądamy na osoby młodsze, co też bezpośrednio wpływa na samopoczucie. Jednym słowem zalet takiego zabiegu jest całe mnóstwo i nie warto się długo zastanawiać nad tym, czy skorzystać z możliwości, jakie daje urządzenie na opadające powieki.

Lasery Fotona

Urządzenie na opadające powieki BTL HIPRO i BTL HIPRO-V- szybko i efektownie

W momencie, gdy problem z opadającymi powiekami jest już dotkliwy, to nie jesteśmy w stanie temu zaradzić w warunkach domowych. Wówczas jedynym ratunkiem jest profesjonalny zabieg. Ale jeśli nie borykamy się z dyskomfortem, spowodowanym opadającymi powiekami, to są sposoby, dzięki którym możemy zapobiegać tego typu niedogodnościom. Jednym z nich jest regularne nawilżanie delikatnych okolic wokół oka. Jest to ważne nie tylko w celach profilaktycznych, ale również po wykonaniu zabiegu. Kolejnym prostym sposobem jest ćwiczenie mięśni wokół oczu, zaleca się na przykład szerokie otwieranie oczy na kilka sekund, co poprawi napięcie skóry wokół oczu.

HIPRO aparat sklejone

A kiedy opadające powieki zaczynają utrudniać nam życie lub po prostu przeszkadzają nam ze względów estetycznych, to wtedy możemy poddać się jednemu z bezinwazyjnych zabiegów, które szybko i efektownie rozprawią się z problemem. Oprócz opisanego wcześniej urządzenia, które jest skuteczne i wykorzystuje nowoczesne technologie, możemy również zdecydować się na skorzystanie z możliwości, jakie daje urządzenie na opadające powieki BTL HIPRO. Wykorzystuje ono technologię HIFU, polegającą na zogniskowaniu ultradźwięków o dużym natężeniu do bezinwazyjnego liftingu twarzy, w tym okolic oczu. Lifting ten sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, lepiej napięta, a dzięki temu wygładzona i uniesiona. Tym samym problem opadających powiek przestaje istnieć, a oko jest wykonturowane, otwarte i pogodniejsze.

Urządzenie na opadające powieki i do liftingu twarzy oraz ciała BTL HIPRO zapewnia najnowszej generacji lifting ultradźwiękowy, co sprawia, że efekty są zdumiewające, a samo urządzenie cieszy się dużą popularnością i samymi pozytywnymi opiniami. Obowiązkowo powinno znaleźć się w każdym gabinecie medycyny estetycznej, aby poprawić komfort życia pacjentów.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl