Urządzenie na wyszczuplanie talii - wyszczuplenie talii - spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu BTL
Urządzenie na wyszczuplanie talii

Szczupła sylwetka to marzenie chyba każdej kobiety, ale jeśli nie jest ona dana z natury, to pomocne okazuje się wyszczuplanie talii wspomagane przez specjalne urządzenie. Nowoczesna technologia sprawia, że możliwe jest przyspieszone spalenie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni. Jest to doskonałe wsparcie dla codziennych ćwiczeń na siłowni czy na sali fitness. Wystarczy kilka zabiegów, aby zadziwiać szczupłą talią i wysportowaną sylwetką, której wszyscy będą zazdrościć.

Z pewnością nie zabraknie pytań, jaka dieta sprawiała, że udało uzyskać się tak szczupłe i jędrne ciało w zadziwiająco krótkim czasie. I gwarantujemy, że większość osób będzie przecierało oczy ze zdumienia, że takie efekty udało się osiągnąć bez ultrarestrykcyjnej diety i dziesiątek godzin spędzonych na siłowni. Wyszczuplanie talii wspomoże bowiem odpowiednie i skuteczne urządzenie.

Jeszcze kilkanaście lat temu to było nie do pomyślenia, że leżąc można redukować tkankę tłuszczową i rzeźbić mięśnie. Jednak szybki postęp technologii sprawił, że na rynku pojawiło się całe mnóstwo cudownych urządzeń, które ułatwiają życie, wpływają na nasz komfort, a także zdrowie. I właśnie do tej ostatniej grupy zaliczają się urządzenia do wyszczuplania talii. Bo przede wszystkim chodzi o nasze zdrowie. Nie od dziś przecież wiadomo, że otyłość prowadzi do wielu chorób i jest niebezpieczna dla naszego organizmu – potwierdzają to wyniki przeprowadzanych licznie badań. Na szczęście teraz zrzucenie zbędnych kilogramów nie musi kojarzyć się z katorgą i tygodniami, które ciągną się w nieskończoność, gdy z niecierpliwością czekamy na pierwsze efekty treningów i diety. Teraz te efekty są niemal natychmiastowe. 

Urządzenie wyszczuplające

 


Wyszczuplenie talii poprzez specjalne urządzenie jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą delikatnie wysmuklić sylwetkę i ujędrnić skórę, ponieważ liczba nadprogramowych kilogramów jest znikoma, jak i dla tych, którzy zmagają się z nadwagą od lat i jest ona dla nich na tyle uciążliwych kompleksem, że czasami nawet spędza sen z powiek. W tym drugim przypadku dla uzyskania maksymalnych efektów najlepiej jest zdecydować się na kilka zabiegów, a efekty z pewnością będą satysfakcjonujące. 

 

Wyszczuplanie talii – urządzenie, które pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę

Jedyny nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej i rzeźbienia mięśni to BTL EMSCULPT. To innowacyjne urządzenie pozwala na jednoczesne spalanie tłuszczu oraz budowanie mięśni. A zatem umożliwia osiągnięcie upragnionych efektów w postaci szczupłej talii i umięśnionego brzucha. Rozwiązanie wprost idealne dla wszystkich tych, którzy marzą o sportowej sylwetce, którą można osiągnąć w krótkim czasie i to na dodatek bez wysiłku. Warto podkreślić, że jeśli chodzi o wyszczuplanie talii, urządzenie, którym warto wesprzeć się przy redukcji tkanki tłuszczowej i rzeźbieniu mięśni, to BTL EMSCULPT. Żadna inna technologia nie jest w stanie rozbudować masy mięśniowej. A zatem jest to prawdziwa innowacja i prekursor, który warto wypróbować na własnej skórze, jeżeli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zadbać o zdrowie i pięknie prezentującą się, smukłą talię.

Z możliwości, jakie daje to nowoczesne urządzenie, bardzo często korzystają kobiety, które posiadają dodatkowe kilogramy po ciąży. Bo przecież nierzadko zdarza się tak, że mimo upływających miesięcy od porodu, kobietom bardzo ciężko jest wrócić do wagi sprzed ciąży. A zamiast się frustrować i popadać w gorszy nastrój, spowodowany tym, że nasza figura nie wygląda tak, jakbyśmy tego chciały, lepiej jest poddać się nieinwazyjnemu zabiegowi i skutecznie pożegnać problem dodatkowych kilogramów. Jeśli chodzi o wyszczuplanie talii, urządzenie nie  tylko wzmocni mięśnie brzucha po porodzie, wyszczupli pas i zredukuje tkankę tłuszczową, ale również ujędrni skórę brzucha, zwiększy jej napięcie i zwiększy masę mięśniową w obszarze talii i brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego. Jednym słowem wracanie do upragnionej formy po porodzie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dodajmy, że urządzenie to ma nie tylko ma zbawienny wpływ na talię i brzuch, ale również na pośladki. Jeżeli chcemy podejść kompleksowo do tematu i poprawić nie tylko brzuch, ale także pośladki, wszystko to możemy zrobić właśnie przy wykorzystaniu urządzenia BTL EMSCULPT. Wzmocni ono mięśnie pośladków i sprawi, że będą bardziej jędrne i uniesione. I to bez jakiejkolwiek iniekcji, która wymaga długiej rekonwalescencji, bowiem wszystko przebiega bezinwazyjnie, szybko, bezpiecznie, a przy tym wyjątkowo skutecznie.

BTL EMSCULPT

 

Wyszczuplanie talii – urządzenie do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie talii umożliwia też urządzenie, jakim jest BTL UNISON. Opiera się ono głównie na dwóch wysoce skutecznych i sprawdzonych technologiach, a mianowicie monopolarnej radiofrekwencji oraz ukierunkowanej energii fali akustycznej. Wszystko to zamknięte zostało w jednym aplikatorze.

Efekty, jakich można się spodziewać po poddaniu się zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia BTL UNISON, to przede wszystkim redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, a zatem w  tym przypadku z okolic talii i brzucha, poprawa elastyczności skóry oraz remodeling kolagenu. Ponadto innowacyjny zabieg intensyfikuje aktywność metaboliczną, czyli innymi słowy przyspiesza przemianę materii. A to z kolei w sposób bezpośrednio wpływa na naszą figurę. Szybsze spalanie, równa się mniej kilogramów i smuklejsza sylwetka. Wydaje się proste? I właśnie takie jest! Już po jednym zabiegu można zauważyć widoczną poprawę i mniej centymetrów w talii, jednak dla zwiększenia efektów wskazane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu w odpowiednich odstępach czasowych.

Prawdą jest, że walka z wagą bywa nierówna. Wpływ na to mają między innymi uwarunkowania genetyczne. Po prostu niektórzy mają tendencję do tycia i wystarczy, że odrobinę sobie pofolgują, a od razu wpływa to ma zwiększoną masę ciała. I właśnie dla takich osób wyszczuplanie talii przez specjalne urządzenie jest genialnym wynalazkiem, dzięki któremu w krótkim czasie można odjąć sobie kilka zbędnych kilogramów. Oczywiście dieta i aktywność fizyczna są podstawą uzyskania najlepszych efektów, ale dzięki wsparciu specjalistycznego sprzętu do modelowania sylwetki nie trzeba już się zmuszać do żmudnych ćwiczeń i ultrarestrykcyjnych diet.

BTL UNISON

Selektywne wyszczuplanie z wyszczuplanie talii urządzenie BTL VANQUISH ME

Kolejny sposób na nowoczesne modelowanie sylwetki to urządzenie VANQUISH ME, które zrewolucjonizowało obszar medycyny estetycznej. Dzięki nowoczesnej technologii wyszczuplenie talii i redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. A zabiegi selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki odznaczają się wyjątkową efektywnością oraz bezpieczeństwem. Cały zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, dzięki czemu zaraz po jego wykonaniu pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków i aktywności. Warte podkreślenia jest też to, że VANQUISH ME to jedyne urządzenie na rynku, które jest w stanie objąć duży obszar zabiegowy – największy możliwy.

BTL VANQUISH ME

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl