Zaawansowane urządzenia do redukcji blizn - BTL
Zaawansowane urządzenia do redukcji blizn

Redukcja blizn w gabinetach medycyny estetycznej


Wśród nabywców naszego specjalistycznego sprzętu, będącego podstawowym narzędziem w gabinetach specjalistów z zakresu medycyny estetycznej są klienci poszukujący niezawodnych rozwiązań na wielu obszarach działania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie sprzęty, takie jak niezawodne urządzenia do redukcji blizn.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego w urządzenia do redukcji blizn

W nowoczesnych gabinetach kosmetycznych wyposażenie powinno być profesjonalne, a urządzenia a urządzenia dają możliwości korzystania z różnorodnych funkcji w działaniu synergicznym.
Prezentujemy solidnie wykonane, ergonomiczne, dopracowane w szczegółach urządzenia do redukcji blizn, które sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym. Wśród nich możemy wyróżnić BTL TR- BEAUTY oraz BTL VIVACE.

BTL TR- BEAUTY: ten kompaktowy sprzęt umożliwia wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów opartych na działaniu monopolarnej fali radiowej, która poprzez regularne, równe impulsy mobilizuje tkanki do szybszej i efektywniejszej regeneracji.

BTL HIL ESTHÉ: to urządzenie do redukcji blizn umożliwia profesjonalne wykonanie zabiegów, które mają na celu niwelowanie niedoskonałości skóry. Jest doskonałym wspomożeniem przy leczeniu trądziku, a także oferuje szereg możliwości prowadzenia terapii odmładzających.

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn BTL EXILITE IPL działa w oparciu o zaawansowane technologie, między innymi o nowatorski system IPL, który działa we współpracy z technologią światła modulowanego LED, co w efekcie daje możliwość niesamowitej regeneracji skóry. W dodatku, system sprawdza się również w zabiegach mających na celu odmłodzenie skóry.

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn w salonie medycyny estetycznej

Zajmujemy się wyposażaniem salonów medycyny estetycznej w profesjonalne urządzenia do redukcji blizn. Specjaliści działający na polu medycyny estetycznej, powinni pracować na sprzęcie najwyższej klasy, który usprawni i udogodni wykonywanie codziennych zabiegów. Blizny to efekt gojenia się ran i są naturalnym zjawiskiem. Powstanie blizn w miejscach widocznych na ciele, takich jak twarz (jak w przypadku blizn potrądzikowych) jest jednak związane z dyskomfortem psychicznym. W kręgu naszej kultury, powszechne stało się usuwanie wszelkich zmian naruszających estetykę. Dzięki wykorzystaniu technologii laserowej, w którą wyposażone jest profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, możemy mówić o efektywnych, skutecznych, trwałych i w pełni bezpiecznych zabiegach.

Do redukcji blizn z serii FOTONA:

FOTONA 4D– za pomocą tej procedury do redukcji blizn, wygładzisz blizny i zmarszczki, a także je wypełnisz w razie konieczności, oprócz tego ujędrnisz zwiotczałą skórę i przeprowadzisz efektywny proces uelastycznienia. Dzięki FOTONIE 4D wykonasz szybki liftng laserowy oraz obkurczysz ujścia gruczołów łojowych.

STARWALKER– wyposażony jest w nowoczesny system laserowy Pico-Nano-Ktp, doskonale radzi sobie z bliznami, owłosieniem, trądzikiem, przebarwieniami, żylakami, “pajączkami” grzybicą paznokci a także..niechcianymi tatuażami. Możliwa jest praca na 4 długościach fali laserowej.

DYNAMIS XS – to wyjątkowo precyzyjne, profesjonalne urządzenie do redukcji blizn ale także nieocenione narzędzie w chirurgii dermatologicznej. Laser Er:YAG zintegrowany jest z nowoczesnym skanerem, dzięki czemu praca na tym urządzeniu jest bezproblemowa i w dużej mierze intuicyjna.

SPECTRO SP i DYNAMIS SP– prezentują wszechstronne zastosowanie na wielu polach. To wyspecjalizowane, kompleksowe system do wykonywania rozmaitych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Laser frakcyjny CO2 pomaga zredukować blizny a proces regeneracji skóry i tworzenia nowych włókien kolagenowych jest zdecydowanie przyspieszony. Sprawdza się w szczególności przy redukcji blizn potrądzikowych, jednocześnie wzmacniając i regenerując zdrowe tkanki. Efektywna terapia kończy się krótkim okresem rekonwalescencji. Profesjonalista wykorzystujący w pracy to profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, może cieszyć się dużym komfortem przy wykonywaniu zabiegów. Intuicyjny panel i wygodny interfejs oraz łatwość użytkowania- niewątpliwie wpływa na tempo i bezpieczeństwo pracy.

Redukcja blizn należy do najczęstszych zabiegów wykonywanych w salonach medycyny estetycznej. Zabieg dotyczy blizn potrądzikowych, pooperacyjnych lub pourazowych. Usunięcie blizn to zabieg, który doskonale wpasowuje się w medycynę estetyczną- z jednej strony mamy tu do czynienia z procesem leczenia i regeneracji, z drugiej strony nie można pominąć kontekstu estetycznego. Do precyzyjnego wykonywania pracy, potrzeba wyspecjalizowanych narzędzi, które Państwu dostarczamy. Urządzenia do redukcji blizn, które prezentujemy są stworzone w oparciu o najnowsze technologie, a ich skuteczność potwierdzona jest przez lata bezproblemowego użytkowania na całym świecie.

Redukcja blizn to proces, który posiada swój kontekst zdrowotny, ale także psychologiczno- społeczny. Odpowiednio dopasowane zabiegi przeplatają się z okresami rekonwalescencji. Dzięki temu, że profesjonalne urządzenia do redukcji blizn są wyposażone w technologie przyspieszające regenerację tkanek- efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach. Wpływa to pozytywnie na kondycję psychiczną pacjenta, co w przypadku działania na polu medycyny estetycznej ma niebagatelne znaczenie.

Zapisz się do Newslettera BTL Estetyka
RODO

www.jackvision.pl